Şanlıurfa'da seçim heyecanı: İşte listeler

Şanlıurfa Eczacı Odasında seçim heyecanı yaşanırken, oy kullanımı da devam ediyor. İki adayın yarıştığı seçimde listeler de belli oldu.

27. Bölge Şanlıurfa Eczacı Odası'nda seçim yapılıyor.

Şanlıurfa Barosu Tahir Elçi Konferans Salonunda yapılan seçimde mevcut başkan Süleyman Açar ile Ahmet Çetiner yarışıyor.

Sabah saatlerinde başlayan seçimde oy kullanımı devam ediyor. 

İki adayın yarıştığı seçimde listeler ise şu şekilde:

YÖNETİM KURULU ASİL

Süleyman Açar
Servet Kılıç
Hakkı Yazar
Aslı kaplan
Orhan kuş
Mahmut Tosun
Ahmet Karakuş

YÖNETİM KURULU YEDEK

Osman Gümüş
Cenap  Çadırcı
İbrahim Halil Kara
Mehmet Ali Özkan
Deniz Hatipoğlu
Medine Aksoy
Mahsum Kılıç

DENETLEME KURULU ASİL

Gökhan Billurcu
Mehmet Gökhan Yılan
Yekta Nur Demir

DENETLEME KURULU YEDEK

Mustafa Şakar
Nide Aydoğdu
Abdullah Kadir Güler

ONUR KURULU ASİL

Mustafa Erdem Açıkgöz
Mahmut Sürücü
Mehmet Ali Üçkök
Nezire Akça
Mehmet Uzundur

ONUR KURULU YEDEK

Eyyüp Tokdemir
Emine Alagöz
Mehmet Aslan
Mehmet Fatih İzol
Hümeyya Hançer

BÜYÜK KONGRE DELEGELERİ ASİL

Süleyman Açar
Emin Murat Şehsuvaroğlu
Mehmet Karadağ
Mehmet Özkaya
Mustafa Yazar
Ali Erdem
Mahmut Dolap

BÜYÜK KONGRE DELEGELERİ YEDEK

Abdullah Kadir Işık
Furkan Güçlü
Yusufcan Satıcı
İsa Kurt
Umut Turgay
Esengül Yıldırım
Melis Abbasoğlu

AHMET ÇETİNER'İN YÖNETİM KURULU LİSTESİ:

YÖNETİM KURULU ASİL

Ahmet Çetiner
Hatice Alper
Fatih Karataş
Mehmet Fatih Yıldız
Güldeniz Alçimen
Eyyüp Gür
Fatih Yel Sürücü

YÖNETİM KURULU YEDEK

Abdullah Selam Polat
Zülfiye Dilan İfşat
Merve Tahtasız
Faruk Ay
Ferda Altınoğlu
Dilek Tatlı
Mehmet Şah Perihan

DENETLEME KURULU ASİL

Mehmet Sahil Yüncü
Nur Beşleyici
İbrahim Kaya

DENETLEME KURULU YEDEK

Abdullah Alagöz
Seda Denek
İsa Kurt

ONUR KURULU ASİL

Mehmet Ali Kızılkanat
Mehmet Harmancı
Rahime Alsancak
Erdal Ural
Abdullah Kaya

ONUR KURULU YEDEK

Muhammet Can Öksüzoülu
Hatice Açemoğlu
Hasan Çiftçi
Mehmet Acar
Emre Karaçizmeli

BÜYÜK KONGRE DELEGELERİ ASİL

Ahmet Çetiner
Fatih Karataş
Mustafa Agadayı
Osman Mutlu
Perivan Çetiner
Serdar Polat
Sema Sibel Çiftçi

BÜYÜK KONGRE DELEGELERİ YEDEK

Banu Orman
Zekiye Doğantürk
Medine Aksoy
Müslüm İncebıyık
Ayşe Nur Köran
Didem Yücel İmamoğlu
Semra Kırmızı

Urfa Pusula

12 Eyl 2021 - 11:52 Şanliurfa- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Urfa Pusula- Urfa haberleri, Sondakika Urfa haberleri, Urfa haber, güncel haberler Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Urfa Pusula- Urfa haberleri, Sondakika Urfa haberleri, Urfa haber, güncel haberler hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Urfa Pusula- Urfa haberleri, Sondakika Urfa haberleri, Urfa haber, güncel haberler editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Urfa Pusula- Urfa haberleri, Sondakika Urfa haberleri, Urfa haber, güncel haberler değil haberi geçen ajanstır.