Eyyübiyeli gençler son hazırlıklarını yapıyor

Eyyübiye Belediyesinin ilçede yaşayan gençlerin üniversite sınavlarına hazırlanması için kurduğu ve tamamen ücretsiz eğitim olanaklarının sunulduğu Eyyüpkent Sınav Hazırlık Merkezi’nde, sınava sayılı günler kala heyecan yaşanıyor.

Eyyübiyeli gençler son hazırlıklarını yapıyor
Haber albümü için resme tıklayın

Eyyübiye Belediyesinden gelen açıklamaya göre, Belediye Başkanı Mehmet Kuş’un üzerinde özenle durduğu ve bugüne kadar binlerce gencin üniversite hayallerine kavuşmasına destek sunan eğitim hizmetlerinden biri olan Eyyüpkent Sınav Hazırlık Merkezine devam eden gençler, 8-9 Haziran 2024 tarihlerinde yapılacak Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesi son hazırlıklarını yapıyor.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Halk Eğitim Merkezinin desteğiyle uzman öğretmenler nezaretinde sınavlara hazırlanan gençler, sınav öncesi son haftaları sürekli soru çözerek ve deneme sınavlarına katılarak geçiriyor.

Eyyübiyeli gençler son hazırlıklarını yapıyor

Eyyüpkent Sınav Hazırlık Merkezindeki salonları dolduran öğrenciler, sessiz bir heyecan yaşamaya devam ederken, rehber öğretmenler ve sınav merkezi yöneticileri de öğrencilerin sınav stresini yenmeleri için gerekli tüm desteği veriyor.

Eyyübiye Belediyesinin sağladığı destekler sayesinde özel dershane kalitesinde bir eğitim imkânına kavuştuklarını ve bunu çok iyi değerlendirmek istediklerini belirten gençler, Kuş’a ve emeği geçenlere teşekkür etti.

Dört eğitim otağının yapımını tamamlayan Eyyübiye Belediyesi, önümüzdeki dönemde ilçenin farklı mahallelerinde çok sayıda eğitim yatırımı yapmayı planlıyor.

urfapusula.com-Belediyeler

15 May 2024 - 14:22 Şanliurfa/ Eyyübiye- Belediyeler