Urfa’daki bir aileden daha Gülpınar’a destek

Urfa’nın bilinen ailelerinden Canbeyli Ailesinin 31 Mart'ta yapılacak seçimlerde Yeniden Refah Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Kasım Gülpınar'a destek vereceği kaydedildi.

Urfa’daki bir aileden daha Gülpınar’a destek
Haber albümü için resme tıklayın

Yeniden Refah Partisinden (YRP) gelen açıklamaya göre, dün akşam Canbeyli Ailesinin kanaat önderlerinden Bakır Kama, Tahir Canbek, Mahmut Güzel ve Mehmet Çiftci, beraberindekilerle Mehmet Kasım Gülpınar'ın seçim ofisini ziyaret ederek destek sözü verdi.

Canbeyli Ailesinin kanaat önderlerinde Bakır Kama ve Tahir Canbek yaptıkları açıklamada, “Biz Canbeyli Ailesi olarak Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kasım Gülpınar Beyi, Haliliye’de Vedat Doğar'ı, Eyübiyede Mehmet Ekinci'yi ve Karaköprü'de Nihat Çiftci'yi destekliyoruz.

Urfa’daki bir aileden daha Gülpınar’a destek

Urfa'da ve ilçelerde değişim şart. Bu değişim Sayın Gülpınar başkanlığında olacaktır. Bunu çok net görüyoruz. Halk değişime karar vermiş. Biz de Canbeyli Ailesi olarak bu değişimden yanayız. O nedenle buradayız. Yeniden Refah Partisinin adaylarını destekliyoruz” dediler.

Yeniden Refah Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Kasım Gülpınar, desteklerinden dolayı Canbeyli Ailesi kanaat önderlerine ve mensuplarına teşekkür etti.

Urfa Pusula

30 Mar 2024 - 10:58 - Siyaset