Canpolat destek ziyaretlerini sürdürüyor!

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, 31 Mart seçimleri kapsamında destek ziyaretlerine hız verdi. Veysel Karani ve Yenişehir Mahalle sakinleriyle buluşan Canpolat, “Hizmetlerimizle birlikte yanınızda duracağız. Biz her zaman sizlerin yanında olduk, 31 Mart’ta da bize sahip çıkacağınıza eminiz” dedi.

Canpolat destek ziyaretlerini sürdürüyor!
Canpolat destek ziyaretlerini sürdürüyor!
Haber albümü için resme tıklayın

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri öncesi destek ziyaretlerini sürdüren Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, mahalle sakinleriyle buluşmaya devam ediyor.

Canpolat destek ziyaretlerini sürdürüyor!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Haliliye Belediye Başkanlığına yeniden aday gösterilen Başkan Mehmet Canpolat, periyodik olarak sürdürdüğü mahalle gezilerine Veysel Karani, Yenişehir ve Bahçelievler Mahalleleriyle devam etti. İlk olarak Veysel Karani Mahalle Muhtarı Sadık Salar ve vatandaşlarla bir araya gelen Canpolat, talepleri birinci ağızdan dinledi. Vatandaşlar tarafından büyük teveccüh gören Başkan Canpolat, MHP Haliliye İlçe Başkanı Ali Demir’in eşli ettiği ziyarette Tumbul ailesinin düzenlediği mahalle toplantısına katıldı. 31 Mart seçimleri için destek isteyen Canpolat, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK adayların yanında duracaklarını ifade eden aile üyelerine teşekkürlerini iletti.

Canpolat destek ziyaretlerini sürdürüyor!

Canpolat, yaptığı konuşmada şu sözlere yer verdi: “Biz hizmetin partisi, hizmetin lideri, eserler üreten, memlekete hizmetler eden ve hizmetleriyle birlikte gönüllerde yer bulan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın buradaki hizmetkarlarıyız. Biz millete efendi olmaya değil, hizmetkar olmaya geldik. İşte bu eser ve hizmetlerin devam etmesi için birlik, beraberliğimiz ve kardeşliğimiz için daimi ve pekişmesi için 31 Mart’ta sizden büyükşehir, ilçe ve mecliste destek bekliyoruz. Allah’a hamdolsun, biz sizlerden hem memnun olduk, onur duyduk ve bu da böyle devam edecek. Biz de size son gün, son saat, son dakikaya kadar inşallah hep birlikte hizmet edeceğiz. Hizmetlerimizle birlikte yanınızda duracağız. Biz her zaman sizlerin yanında olduk, sizlerin yanında ve hizmetinizde olacağımızı tekrardan ilan ediyoruz. 31 Mart’ta da bize sahip çıkacağınıza eminiz. Durmak yola devam diyorum. Halil Tumbul kardeşime, Tumbul ailesine teşekkür ediyorum, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

Mahalle sakinleriyle çekilen hatıra fotoğraflarının ardından bölgeden ayrılan Canpolat, Yenişehir Mahallesine geçti. Mahalle Muhtarı Ramazan Sağır ve mahalle sakinleriyle bir araya gelen Canpolat, burada da yerel seçimler için destek isteyerek, AK Parti’nin yanında duracaklarını ifade eden vatandaşlara teşekkür etti.

Urfa Pusula 

29 Mar 2024 - 12:45 - Siyaset