Baydilli’ye seçim ofislerinde vatandaşlardan tam destek

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin seçim ofisleri her akşam kendisini destekleyen vatandaşlarla dolarken, Baydilli bu desteğin yeni dönemde ilçeye hizmet olarak yansıyacağını dile getirdi.

Baydilli’ye seçim ofislerinde vatandaşlardan tam destek
Haber albümü için resme tıklayın

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin seçim çalışmalarını yürütmek için açtığı seçim ofisleri kendisini destekleyen vatandaşlarla dolup taşıyor. Her akşam seçim ofislerini ziyaret eden Baydilli, Diyarbakır yolu üzerindeki merkez seçin ofisinde Eski Şanlıurfa Belediyesi Başkanı Halil İbrahim Çelik ile birlikte vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti.

Seçim ofisi ziyaretinde vatandaşlara hitap eden Baydilli, burayı her gün tıklım tıklım görmekten dolayı büyük mutluluk yaşadığını belirterek bu tablonun pazar günü gerçekleşecek seçimde gelecek zaferi müjdelediğini kaydetti.

Baydilli’ye seçim ofislerinde vatandaşlardan tam destek

Baydilli, “Seçim sürecinde her akşam burada bizi yalnız bırakmadınız, desteğinizi ve duanızı bizden eksik etmediniz. Bu sevgi ve destek İnşallah pazar günü zaferle taçlanacak ve Karaköprü’ye hizmet etmeye kaldığımız yerden devam edeceğiz. Sizin bize bu desteğiniz inşallah yeni dönemde Karaköprü’müze hizmet olarak yansıyacak ve ilçemize en güzel hizmeti getirmek için çok çalışacağız.

Vatandaşlarımızın gittiğimiz her yerde bize bir teveccühü ve sevgisi var. Bu da demek oluyor ki vatandaşımız bizim hizmetlerimizden ve AK Parti belediyeciliğinden memnun kaldı. Bazen çok yoruluyoruz ama kardeşlerimizin bize olan sevgisini ve dualarını görünce inanın her şeye değiyor. Her akşam seçim ofisimizi ziyaret eden, bizi burada yalnız bırakmayan tüm kardeşlerime teşekkür ediyorum. Sadece bu dönemde değil seçimden sonra da her daim başımın üstünde yeriniz vardır” diye konuştu.

Baydilli seçim ofisine gelen vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çekilirken, vatandaşların taleplerini de dinleyip not aldı.

Urfa Pusula

29 Mar 2024 - 12:19 Şanliurfa/ Karaköprü- Belediyeler