Eyyübiye’deki projede sona doğru!

Pazar günü yapılacak seçim çalışmalarının yanında, uyguladığı projeleri yerinde denetlemeye devam eden Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, misafirleriyle birlikte Batıkent TOKİ Mahallesinde yapımı tamamlanmak üzere olan botanik parkta incelemelerde bulundu.

Eyyübiye’deki projede sona doğru!
Haber albümü için resme tıklayın

Şanlıurfa Milletvekili Hikmet Başak, önceki dönem İl Genel Sekreteri Uğur Büyükhatipoglu ve MHP Eyyübiye İlçe Başkanı Suphi Hatipoğlu ile birlikte TOKİ Batıkent Mahallesine kazandırılan Botanik Park Proje alanına giden Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, ilçeye ve bölgeye değer katacak proje hakkında misafirlerine bilgi verdi.

Yapılan çalışmaları inceleyen ve son durumu hakkında yetkililerden bilgi alan Kuş, içerisinde eğitim otağı, tenis kortu, çocuk oyun alanı, piknik alanları, yürüyüş yolları, botanik park, çok amaçlı salon gibi detayların yer aldığı projenin son aşamaya geldiğini, önümüzdeki günlerde hizmete sunulacağını söyledi.

Eyyübiye’deki projede sona doğru!

Projenin çok güzel tasarlandığını ve bölgede yaşayan vatandaşların her türlü ihtiyacına cevap verebilecek nitelikte olduğunu ifade eden Milletvekili Hikmet Başak ise Kuş’u tebrik etti. TOKİ Batıkent Mahallesinin böylesi bir proje ile adeta ihya olacağını belirten Uğur Büyükhatipoğlu ve Suphi Hatipoğlu da Kuş’u tebrik ederek, Eyyübiye halkına ve Şanlıurfalılara hayırlı olmasını diledi.

Urfa Pusula

29 Mar 2024 - 10:57 Şanliurfa/ Eyyübiye- Belediyeler