Mehmet Kuş SSK Caddesi’ndeki vatandaşla buluştu!

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, seçimler öncesi ilçede yaşayan herkese ulaşmak adına Akşemsettin Mahallesi’ni ziyaret etti.

Mehmet Kuş SSK Caddesi’ndeki vatandaşla buluştu!
Mehmet Kuş SSK Caddesi’ndeki vatandaşla buluştu!
+1
Haber albümü için resme tıklayın

Belediye meclis üyesi adaylarıyla birlikte Akşemsettin Mahallesi SSK Caddesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Mehmet Kuş, hem hizmetlerini anlattı hem de yapılacak çalışmalar hakkında istişarelerde bulundu.

Mehmet Kuş SSK Caddesi’ndeki vatandaşla buluştu!

Eski SSK hastanesi nedeniyle Sigorta Mahallesi olarak bilinen Akşemsettin ve Akabe Mahalleleri’ni ayıran SSK caddesindeki yüzlerce işyerini ziyaret ederek bölgede yapılan hizmetleri değerlendiren Kuş, başta doğalgaz olmak üzere diğer hizmet ve çalışmalar hakkında da vatandaşlara bilgiler verdi.

Mehmet Kuş SSK Caddesi’ndeki vatandaşla buluştu!

Mehmet Kuş, “İnsan odaklı gerçek belediyecilik hizmetlerini uyguladığımız Eyyübiye’de vatandaşlarımız hizmetlerimizi görüyor ve bizi takdir ediyor. Eyyübiye Belediyesi olarak gelecekteki ihtiyaç ve beklentilere yönelik projeler üretiyor ve uyguluyoruz. Eyyübiyemizin yüzde 60’ına ulaştırmayı başardığımız doğalgaz da bunun bir örneği. Şu anda ziyaret ettiğimiz Akabe Mahallemize doğalgaz ulaştı. Ardından Direkli ve 15 Temmuz’da çalışmalar başladı. Çok yakın zamanda Akşemsettin Mahallemizde de kazma vurulacak ve doğalgaz konforu bu mahallemize de ulaşacak” dedi.

Mehmet Kuş SSK Caddesi’ndeki vatandaşla buluştu!

SSK Caddesi’nin genişletilmesi konusunun da gündemlerinde olduğunu, hazırlanan dosyaları ilgili bakanlıklara ilettiklerini anımsatan Kuş, “Malum, Eyyübiye ilçemiz Şanlıurfa’nın en büyük ilçesi. Büyüklüğünün yanında yüzde 80’inden fazlası da plansız yapılaşmadan oluşuyor. Bu mahallemiz de plansız yapılaşmadan nasibini alan yerlerden. Ancak sorunu da çözümü de biliyoruz. Bunun için adımlarımızı attık. Bu bölgede de insanımızın faydalanacağı parklar, eğitim otakları inşa ettik. İnşallah en kısa sürede yol genişletmemizi de gerçekleştireceğiz” diye konuştu.

Mehmet Kuş’un Eyyübiye’nin hem güncel sorunlarını çözdüğünü hem de geleceğe yönelik önemli yatırımlar yaptığını yakından takip ettiklerini ifade eden mahalle sakinleri de AK Parti’yi ve Mehmet Kuş’u desteklemeye devam edeceklerini dile getirerek, Başkan Kuş’a seçimlerde başarılar dilediler.

Urfa Pusula 

28 Mar 2024 - 14:14 - Siyaset