Baydilli Seyrantepe'de destek istedi

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli seçim çalışmaları kapsamında Seyrantepe Mahallesinde esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek yeni dönemde hizmetlerin devamı için destek istedi.

Baydilli Seyrantepe'de destek istedi
Haber albümü için resme tıklayın

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli 31 Mart seçimleri için esnaf ve vatandaş buluşmalarını sürdürüyor. Baydilli ilçenin gelişen yerleşkelerinden Seyrantepe Mahallesinde esnaf ve vatandaşları ziyaret ederken, mahallede gerçekleştirilen çalışmalar ve yeni dönemde yapılacak projeler hakkında bilgi verdi. Baydilli’ye esnaf ziyaretinden belediye meclis üyesi adayları ve ilçe teşkilatı üyeleri eşlik etti.

Seyrantepe Mahallesinde yapılan çalışmaları anlatıp hizmetlerin istikrarlı bir şekilde devam etmesi için destek isteyen Baydilli vatandaşların talep, öneri ve fikirlerini de dinleyip not aldı. 

Karaköprü’yü vatandaşların hak ettiği şekilde modern ve konforlu bir ilçe haline getirmek için çalıştıklarını ifade eden Baydilli, vatandaşların desteğiyle hizmet ve projelere aralıksız devam edip hedeflerine ulaşacaklarını kaydetti.

Baydilli Seyrantepe'de destek istedi

Seyrantepe Mahallesini sıfırdan kurup kısa sürede önemli bir yerleşim haline getirdiklerini belirten Baydilli, “Karaköprü büyüme potansiyeliyle, gözde bir konutlaşma alanı olmasıyla gerçekten özel bir ilçedir. Bu ilçeye hizmet etmek ve burada belediyecilik yürütmek kolay olmamanın yanında vatandaşa hizmet noktasında çok değerlidir. Seyrantepe de göreve geldikten sonra mahalle haline getirdiğimiz ve gerçekleştirdiğimiz hizmetlerle önemli bir konutlaşma alanı haline gelmiş bir yerleşkedir.

30 bini aşkın nüfusa sahip bu mahallemizde öncelikle vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılayacak hizmetler gerçekleştirdik, bunun yanında sosyal ve sportif faaliyetler için tesisler kazandırdık. Yeni dönemde de mahallemiz için çok güzel projelerimiz var, mahallemize değer katacak hizmetlerimiz olacak. Bu minvalde esnaf ve vatandaşlarımıza bunları anlatıp Seyrantepe’nin geleceği için destek istedik” ifadelerine yer verdi.

Seyrantepe Mahallesindeki vatandaşlar da Baydilli’ye seçimde başarılar dileyerek yapılan hizmetlerden memnun olduklarını ve desteklerini iletti.

Urfa Pusula

28 Mar 2024 - 14:12 Şanliurfa/ Karaköprü- Belediyeler