Beyazgül öğrencilerle sahur yaptı

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, resmi sosyal medya hesabı üzerinden  “Türkiye'nin en genç şehri Şanlıurfa” paylaşımının altına yorum yazarak sahura davet eden üniversitelileri kırmadı.

Beyazgül öğrencilerle sahur yaptı
Haber albümü için resme tıklayın

Türkiye’nin en genç şehri Şanlıurfa’da “Gençliğe Yatırım Geleceğe Yatırımdır” diyerek Şanlıurfa’da gençlik için önemli proje ve hizmetleri kente kazandıran Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, gençlerin sahur davetini geri çevirmedi.

Harran Üniversitesinde Veterinerlik Fakültesi öğrencisi Bünyamin Açıkgöz’ün sosyal medyadan Beyazgül’e “Başkanım bu gece üniversiteli gençler toplanıp hep birlikte sahur yapacağız. Sizi de aramızda görmek istiyoruz” mesajını ileterek sahura davet etmeleri üzerine Beyazgül de “Adresi DM kısmından bekliyorum Bünyamin kardeşim. Siz çayı koyun, gerisini beraber hazırlarız” notunu düştü.

Beyazgül öğrencilerle sahur yaptı

Sahur vaktinin gelip çatmasıyla birlikte öğrenci evinin yolunu tutan Beyazgül’ü öğrenciler kapıda karşıladı. Öğrencilerle samimi ve içten bir sohbete giren Beyazgül, öğrencilerin merak ettiği soruları da cevapladı.

Kendi öğrencilik yıllarından ve hayattan edindiği bilgi ve tecrübelerden de öğrencilerin istifade etmesini sağlayan Beyazgül, koyu sohbetin ardından mutfağa geçerek öğrenciler için sahur hazırladı. Keyifli anların yaşandığı buluşma, sofrada son buldu.

Urfa Pusula

28 Mar 2024 - 08:47 Şanliurfa- Belediyeler