Özyavuz’a bir destek daha!

31 Mart yerel seçimler için yoğun bir mesai harcayan Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’a her kesimden destekler gelmeye devam ediyor.

Aşiretlerin yanı sıra desteklerini açıklayan Düveçet Aşireti Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Murat Taşdelen, yönetimi ve aşiret üyeleri Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’u ziyaret ederek, plaket takdiminde bulunup, 31 Mart yerel seçimler öncesi desteklerini açıkladı.

Burada bir açıklama yapan Özyavuz, şunları söyledi:

" Şanlıurfa ilimizde Karşıyaka Mahallesinde Düveçet Aşiretine ait Düveçet Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin yapım ve onarımıyla ilgili hem Harran Belediyesi olarak bizler hem de Harran'da dağ bölgesinde bulunan Düveçet Aşiret Reisi Sayın Reis Halil Eddihliz’in oğlu Feyyaz Muhtarım ve dernek başkanımız Murat Taşdelen ile birlikteyiz. Harran ilçesinin belediye başkanı olarak Düveçet Aşiretinin bir bireyi saydık kendimizi ve Düveçet Aşiretine bir dernek yaptık, o derneğin bu aşirete hayırlara vesile olmasını, mutlu günde her zaman beraber olmaları için vesile olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum. Düveçet Aşiretinin, derneğinin hayırlara vesile olmasını ve hayırlı olmasını diliyorum. Desteklerinden ötürü kendilerine teşekkür ediyorum."

Dernek başkanı Murat Taşdelen yaptığı açıklamada ise "Sayın Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’a derneğimize maddi ve manevi desteklerinden dolayı teşekkür ederim. MHP Şanlıurfa Milletvekilimiz İbrahim Özyavuz'a da aynı şekilde teşekkürlerimizi sunuyoruz. Arkamızda ilk günden beri durdular. Biz de arkalarında 31 Mart'ta duracağız inşallah. Desteklerimiz onlarla birlikte olacaktır" açıklamasında bulundu.

Urfa Pusula

26 Mar 2024 - 23:55 Şanliurfa/ Harran- Belediyeler