Akar ve Beyazgül esnafı ziyaret etti

Eski Milli Savunma Bakanı ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Hulusi Akar Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ile birlikte tarihi hanlar bölgesindeki esnafı ziyaret etti.

Akar ve Beyazgül esnafı ziyaret etti
Haber albümü için resme tıklayın

Bir dizi temaslarda bulunmak üzere kente gelen Eski Milli Savunma Bakanı ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Hulusi Akar, Valilik ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ziyaretlerinin ardından Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Milletvekili Abdurrahim Dusak, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu ve AK Parti MKYK üyesi Mehmet Ali Kurt da eşlik etti.

Akar ve Beyazgül esnafı ziyaret etti

Tarihi hanları tek tek dolaşan Akar ve Beyazgül, esnaf ve vatandaşların taleplerini de dinledi. Esnafa tek tek tokalaşarak hayırlı ramazanlar dileklerini ileten Beyazgül ve Akar’a esnaf ve vatandaşların da ilgisi yoğun oldu. Akar’ın bir esnafla sohbeti gülümsetirken esnaf tarafından Akar’a puşi hediye edildi.

Bol bol hatıra fotoğrafının da çekildiği ziyarette Gümrük Hanının müdavimlerinden bir esnaf, Bakan Akar’a arşivinde tuttuğu fotoğrafları göstererek sarıldı. Akar da esnafa teşekkür ederek “Şimdiden Ramazan Bayramınızı tebrik ediyorum” dedi.

Beyazgül, Haşimiye Meydanına kazandırılacak proje hakkında da Akar’a bilgi verdi.

Urfa Pusula

26 Mar 2024 - 17:34 Şanliurfa- Gündem