Mehmet Kasım Gülpınar avukat ordusuyla seçime giriyor!

Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Kasım Gülpınar, hukuk biriminde yer alan avukatlarla bir araya geldi. Gülpınar, “Seçim günü başımıza gelecekleri biliyoruz, bu yüzden tüm önlemlerimizi aldık” ifadelerini kullandı.

Mehmet Kasım Gülpınar avukat ordusuyla seçime giriyor!
Video için play'e tıklayın

Pazar günü yapılacak olan yerel seçimler öncesi Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Kasım Gülpınar’ın İl Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) hukuk biriminde görev alan Av. Murat Kurağ ve Av. Halil Ateş tarafından seçim günü alınan önlemler ve sandık güvenliğine ilişkin başkan adayına sunum yapıldı.

GÜLPINAR: BİZLER BİR MEŞALE YAKTIK

Seçim günü görev alacak avukatlarla iftar yemeğinde bir araya gelen Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Mehmet Kasım Gülpınar, “Seçim günü başımıza gelecekleri biliyoruz, bu yüzden tüm önlemlerimizi aldık. En büyük dayanağımız avukatlarımızdır, biz sizlere güveniyoruz. Türk siyasi tarihine demokrasi adına altın harflerle yazılacak bir süreç olacak. Bizler bir meşale yaktık, inşallah onu avukatlarımızla taçlandıracağız. Vereceğiniz emeklerden, gayretlerden dolayı şimdiden size teşekkür ediyorum. Allah yâr ve yardımcımız olsun inşallah” dedi.

KURAĞ: 20 BİN KİŞİLİK DEMOKRASİ SAVUNUCUSU HAZIR

Avukat Murat Kurağ ise yaptığı açıklamada, Şanlıurfa, İstanbul, Ankara ve diğer illerden gelen 400’e yakın avukatla seçime gireceklerini, bunların yanında sandık görevlileri, müşahitler, okul sorumluları, bölge sorumluları ve gönüllü vatandaşlarla yaklaşık 20 bin kişilik demokrasi savunucusu bir kitleyle seçime hazır olduklarını ifade etti.

Urfa Pusula

26 Mar 2024 - 14:55 Şanliurfa- Siyaset