Ekinci, hasta ve hasta yakınlarını ziyaret etti!

Yeniden Refah Partisi Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci, seçim çalışmaları kapsamında Harran Üniversitesi Hastanesi ve Mehmet Akif İnan Eğitim Ve Araştırma Hastanesi’ni ziyaret ederek, hasta ve hasta yakınlarına geçmiş olsun dileklerini iletti.

Ekinci, hasta ve hasta yakınlarını ziyaret etti!
Haber albümü için resme tıklayın

Harran Üniversitesi Hastanesi ve Mehmet Akif İnan Eğitim Ve Araştırma Hastanesi’ni ziyaret eden Yeniden Refah Partisi Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci, poliklinikleri gezerek hasta ve hasta yakınlarına geçmiş olsun temennilerinde bulundu. Hasta ve yakınlarının sorun ve taleplerini de dinleyen Mehmet Ekinci’ye hasta ve yakınları da ziyaretinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Ekinci, hasta ve hasta yakınlarını ziyaret etti!

Ziyaret ile ilgili açıklamada bulunan Ekinci, “Hastalarımızın dualarını almak, sorunlarını dinlemek, onları unutamadığımızı anlatmak için bu tür hasta ve yakınlarını ziyaretlerimiz periyodik bir şekilde devam edecek. Bu vesileyle bir kez daha tüm hasta ve hasta yakınlarına 'Geçmiş olsun' temennilerimizi iletiyor, yanlarında olduğumuzu ifade etmek istiyorum” dedi.

Urfa Pusula

26 Mar 2024 - 13:43 Şanliurfa- Siyaset