Eyyübiye köylerinden Mehmet Kuş’a destek

Eyyübiye ilçesindeki kırsal mahallelerde yaşayan vatandaşlar, 31 Mart’ta yapılacak seçimlerde de AK Parti ve Cumhur İttifakından başka bir düşüncelerinin olmadığını açıklayarak, Mehmet Kuş’u yeniden başkan seçeceklerini söyledi.

Eyyübiye köylerinden Mehmet Kuş’a destek
Haber albümü için resme tıklayın

Eyyübiye’de yaşayan her kesime ulaşmaya devam eden Eyyübiye Belediye Başkanı ve Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, hafta sonu ilçeye bağlı köylerde binlerce vatandaşla bir araya geldi. TBMM İdare Amiri ve Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Eyyüpoğlu, AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğal ve belediye meclis üyesi adaylarıyla birlikte Eyyübiye kırsalına çıkarma yapan Kuş’a vatandaşlar da büyük ilgi gösterdi.

Çok amaçlı salonlarda ve vatandaşların evlerinde düzenlenen toplantılarda konuşan Kuş, Eyyübiye kırsalında yol altyapısını tamamladıklarını ve asfaltlama çalışmalarına başladıklarını belirterek, “El ele, gönül gönüle verdiğimiz hemşehrilerim, kardeşlerim, ailem bildiğim Eyyübiyelilerle 31 Mart seçimlerine emin adımlarla ilerliyoruz. Ziyaret ettiğimiz kırsal mahallelerimizde yaşayan vatandaşlarımız, kendilerine ulaştırılan hizmetlerimizi biliyor ve yanımızda olmaya devam edeceklerini samimiyetle ifade ediyorlar. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a desteklerini her fırsatta dile getiriyorlar. Biz de bu teveccüh karşısında onların her talebini birer birer yerine getirmeye, Eyyübiye’nin merkezinde ve kırsalında insanca yaşanabilmeyi temin eden yatırımlarımızı yapmaya devam edeceğiz inşallah” diye konuştu.

Eyyübiye köylerinden Mehmet Kuş’a destek

Kuş ve beraberindekilerin ziyaret ettiği, Örenli, Kırçiçeği, Büyük Hayrat, Akmağara, Dilimli, Büyük Otluca, Küçük Çamurlu, Bağış, Keskin, Aşağı Koçlu, Yukarı Koçlu, Yolbaşı, Hamza Baba, Aşağı Yazıcı, Yukarı Yazıcı, Uğurlu, Altıntepe ve seralar bölgesinde yaşayan Eyyübiyeliler, “31 Mart gecesi, Eyyübiye’nin yeniden tarih yazdığını, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında yer almaya devam ettiğini herkes görecek. Başkanımız Mehmet Kuş’la yolumuza devam edeceğiz” diyerek, desteklerini dile getirdi.

Urfa Pusula

25 Mar 2024 - 16:41 Şanliurfa/ Eyyübiye- Belediyeler