Baydilli seçim ofislerine gelen vatandaşla buluştu!

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin açtığı seçim ofisleri kendisini destekleyen vatandaşlarla her gece dolup taşarken Baydilli bu desteğe yeni dönemde yapacakları hizmetlerle karşılık vereceklerini belirtti.

Baydilli seçim ofislerine gelen vatandaşla buluştu!
Baydilli seçim ofislerine gelen vatandaşla buluştu!
+1
Haber albümü için resme tıklayın

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin 31 Mart seçim çalışmalarını yürütmek için açtığı seçim ofisleri her gece vatandaşlarla dolup taşıyor. Baydilli de her akşam Diyarbakır yolu üzerindeki seçim ofisi ile Mehmet Hafız Bulvarında bulunan seçim ofisinde vatandaşlarla buluşarak hizmetlerini ve projelerini anlatıyor.

Baydilli seçim ofislerine gelen vatandaşla buluştu!

Merkez ve kırsaldan birçok vatandaş Baydilli’nin seçim ofisine destek ziyaretinde bulunurken, hizmet istikrarı ve gerçek belediyecilik için  Baydilli’ye desteklerini iletiyorlar. Baydilli, Şanlıurfa eski Belediye Başkanı İbrahim Halil Çelik, AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sezai Canbek ve belediye meclis üyesi adaylarıyla birlikte seçim ofislerinde vatandaşlarla buluşup sohbet ettiler.

Baydilli seçim ofislerine gelen vatandaşla buluştu!

Seçim ofisinde vatandaşlara hitap eden Baydilli, kendisine gösterilen ilgi ve desteğin bugüne kadar gerçekleştirdikleri hizmetlerden, gönül belediyeciliği yapmalarından kaynaklandığını dile getirerek yeni dönemde de vatandaşların desteğine yeni projelerle karşılık vereceklerini aktardı.

Baydilli seçim ofislerine gelen vatandaşla buluştu! Baydilli, “Karaköprü gibi belediyeciliğin yoğun ve zor olduğu bir ilçede bu görev bize yeniden tevdi edilip aday gösterildiysek burada yaptığımız hizmetler ve vatandaşlarımızın gönlüne girerek gönül belediyeciliği yaptığımızdan dolayıdır. Seçim süreci boyunca gittiğimiz her yerde sevgiyle karşılandık, vatandaşlardan destek gördük ve dua aldık. Bu da bizim bir şeyleri doğru yaptığımızı, hizmet anlamında bir mücadele verdiğimizi gösteriyor.

Yeni dönemde inşallah sizin desteğinizle seçilerek hizmetlerimizi kesintisiz bir şekilde sürdüreceğiz. Bize verilen bu desteğe ve teveccühe yapacağımız hizmetlerle karşılık vereceğiz. Seçim ofislerimizi her akşam tıklım tıklım dolduran, bizi yalnız bırakmayan değerli vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Metin Baydilli seçim ofislerinde vatandaşlarla tek tek tokalaşırken, vatandaşların talep ve önerilerini de dinleyip bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Urfa Pusula 

25 Mar 2024 - 22:04 - Siyaset