Şanlıurfa'da Yeniden Refah Partisi kampanyasını yoğunlaştırdı!

Şanlıurfa, Yeniden Refah Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Kasım Gülpınar'ın yoğun seçim kampanyasıyla hareketleniyor.

Şanlıurfa'da Yeniden Refah Partisi kampanyasını yoğunlaştırdı!
Haber albümü için resme tıklayın

31 Mart’ta yapılacak seçimler az bir zaman kala Şanlıurfa, Yeniden Refah Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Kasım Gülpınar'ın yoğun seçim kampanyasıyla hareketleniyor.

Gülpınar, Şanlıurfa'nın farklı kesimlerinden gelen teveccüh ve destekle dolu bir hafta geçirdi.

Gülpınar'ın ilk durağı, Şanlıurfa Alevi Kültür Derneği ve Sırrın Cem Evi oldu. Burada kendisine gösterilen sıcak ilgi ve misafirperverlik için dernek üyelerine şükranlarını iletti. Ardından, Umut Köyü'nde yaşayan vatandaşlarla buluştu. Köy sakinleri, yaşlısıyla genciyle, çocuğuyla Gülpınar'a desteklerini ve misafirperverliklerini sundular.

Seçim çalışmaları kapsamında Kahraman Mahallesi'ne geçen Gülpınar, İsa Kılıç ve akrabaları tarafından ağırlanarak, gösterilen ilgi için teşekkür etti.

Şanlıurfa'da Yeniden Refah Partisi kampanyasını yoğunlaştırdı!

Yeniden Refah Partisi Haliliye Belediye Meclis Üyesi Adayları Sabri Yıldırım ve Erdal Deniz'in Kısas Mahallesinde düzenlediği etkinliğe katılan Gülpınar, burada da hemşehrilerinin yoğun ilgisiyle karşılandı.

Ömer Faruk Çavuşoğlu'ın Konuklu'da düzenlediği etkinlikte de yer alan Gülpınar, Çavuşoğlu ve katılımcılara gösterdikleri misafirperverlik için minnettarlığını ifade etti.

Günün sonunda, Kısas'ın eski Belediye Başkanı Ali Ersöz'ü ziyaret ederek, Ersöz ve hemşehrilerine teşekkürlerini sundu. Gülpınar'ın bu ziyaretleri, Yeniden Refah Partisi'nin Şanlıurfa'daki seçim kampanyasının ne kadar geniş bir yelpazeye hitap ettiğini ve yerel halkın desteğini ne derece kazandığını gösteriyor.

Gülpınar ve partisi, seçimlere doğru ilerlerken, Şanlıurfa'nın her köşesinden gelen destekle çalışmalarına devam ediyor.

Urfa Pusula

25 Mar 2024 - 11:52 Şanliurfa- Siyaset