Beyazgül’ün seçim ofisi buluşmaları şölen havasında geçiyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün Emniyet Caddesinde açmış olduğu seçim irtibat ofisi her akşam vatandaşların akınına uğruyor.

Beyazgül’ün seçim ofisi buluşmaları şölen havasında geçiyor
Haber albümü için resme tıklayın

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, çalışmalarına devam ederken, Beyazgül’ün seçim ofisi buluşmaları şölen havasında geçiyor.

Seçim irtibat ofisini dolduran her bir vatandaşla yakından ilgilenen Beyazgül, Şanlıurfa’ya yeni dönemde kazandıracakları yatırım ve projelerden de bahsederek, vatandaşların yanlarında olmaya devam edeceklerini kaydetti.

Göreve geldiği günden bu yana her hafta sonu hane ziyaretleri gerçekleştirerek bu hanelerde ikamet eden dezavantajlı ailelerin yanında olan ve girdiği her evde ihtiyaç sahibi vatandaşların yüzünü güldüren Beyazgül, yardıma ihtiyacı olan herkesin yanında olduklarının altını çizerek “Bizim bu yardımları seçim yatırımı olarak görenler var biz bu yardımları 5 yıldır yapıyoruz” dedi.

Beyazgül’ün seçim ofisi buluşmaları şölen havasında geçiyor

Şanlıurfalıların iyi gününde, kötü gününde, düğününde, acısında yanında olmayana oy vermeyeceğini ifade eden Beyazgül, “Aşk ile çalışmaya, durmadan yorulmadan vatandaşlarımız için hizmet etmeye projeler üretmeye ve bu projeleri kentimize kazandırmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Şanlıurfa’da müzik icrası yapan mahalli sanatçıların da katılım sağladığı seçim ofisinde hep birlikte “Devam Başkan Zeynel Başkanla” adlı eser seslendirilerek coşkulu bir şekilde 31 Mart Yerel Seçimleri için hazırız kararlıyız mesajı verildi.

Urfa Pusula

25 Mar 2024 - 10:02 Şanliurfa- Belediyeler