Beyazgül Viranşehir’de destek sözü aldı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, ilçe temaslarını sürdürüyor. Vekillerle Viranşehir ilçesine giden Beyazgül burada partisi ve adayları için destek istedi.

Beyazgül Viranşehir’de destek sözü aldı
Haber albümü için resme tıklayın

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından tekrar aday gösterilen Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Şanlıurfa AK Parti Milletvekilleri Mehmet Ali Cevheri ve Cevahir Asuman Yazmacı, MKYK Üyesi Mehmet Ali Kurt, Viranşehir Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Salih Ekinci, AK Parti Viranşehir İlçe Başkanı Ali Tekin ve parti yöneticileri ile birlikte Viranşehir ilçesinde çeşitli temaslarda ve incelemelerde bulundu.

‘EYYÜP NEBİ’YE ESTETİK DOKUNUŞLAR’

Beyazgül, ilk ziyaretini Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından estetik düzenleme yapılan Eyyüpnebi Beldesine gerçekleştirdi. Burada vatandaşlarla sohbet eden Beyazgül, turizmin geliştirilmesi adına çalışmalarının aralıksız devam edeceğinin altını çizdi.

Eyyüp Nebi Beldesi ziyaretinin ardından AK Parti Viranşehir İlçe Başkanlığına geçen Beyazgül ve beraberindekiler, burada vatandaşlarla buluştu. Vatandaşların talep ve önerilerini dinleyen heyet, ardından Viranşehir Belediye Başkanı ve Adayı Salih Ekinci’nin seçim irtibat bürosuna geçerek Viranşehir için birlik ve beraberlik mesajı verdi.

‘SİZİNLEYİZ’

Beyazgül, esnaf ve vatandaşlara yakından ilgilendi. Talep ve önerilerini dinleyen Beyazgül, çözümünü de anında sahada üretmek adına ilgili daire başkanına talimat verdi. Esnaf ve vatandaşların yoğun teveccühleriyle karşılanan Beyazgül vatandaşların dua ve desteklerini istedi. Vatandaşlardan da Beyazgül’e ‘sizinleyiz’ mesajı geldi.

Beyazgül Viranşehir’de destek sözü aldı

BEYAZGÜL: VİRANŞEHİR HAYVAN PAZARI VİRANŞEHİR’E DEĞER KATACAK

Viranşehir temaslarının son durağı ise Beyazgül’ün talimatıyla Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan, Viranşehir hayvancılığına değer katacak olan 10.000 metrekare kapalı alanıyla 5 bin 500 küçükbaş ve 1.250 büyükbaş hayvanı aynı anda barındıracak, istihdam ve ticarete büyük katkı sağlayacak Viranşehir Hayvan Pazarı ve Viranşehir Mezbahası oldu. Beyazgül devasa eserlerin Viranşehir’e hayırlı olmasını diledi.

BEYAZGÜL: MODERN VE TAM DONANIMLI MEZBAHA İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN

Beyazgül, “Viranşehir mezbahasındayız. İlçeye kazandırdığımız bu tesis son teknoloji cihazlarla donatılmış modern bir mezbahayı ilçemiz kazandırmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Mezbahamız tamamlanmış bulunmaktadır. Kısmet olursa hemen faaliyete geçireceğiz. Açılışını da ayrıca yapmayı planlıyoruz. Viranşehir’e yaptığımız mezbaha buradaki hayvancılık faaliyetleri nedeniyle daha büyük ve daha kapsamlı olarak inşa edildi. Viranşehir ilçemize hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

Urfa Pusula

25 Mar 2024 - 08:49 Şanliurfa/ Viranşehir- Belediyeler