Mehmet Ekinci: Eyyübiye’yi birlikte kalkındıracağız!

Yeniden Refah Partisi'nin Eyyübiye Belediye Başkan Adayı olan Mehmet Ekinci, seçim çalışmaları kapsamında sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etmeye devam ediyor.

Eyyübiye'de 2024 yerel seçimlerinde Yeniden Refah Partisi'nin Eyyübiye Belediye Başkan Adayı olan Mehmet Ekinci, seçim çalışmaları kapsamında sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etmeye devam ediyor.

Mehmet Ekinci, son olarak Şanlıurfa Barosu, Mimarlar Odası, Sinikan Aşireti Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret ederek üyeleriyle bir araya geldi. Ziyarette Eyyübiye'nin sorunları ve çözüm önerileri üzerine istişarelerde bulunuldu.

Yeniden Refah Partisi Karaköprü Belediye Başkan Adayı Nihat Çiftçi’de bazı ziyaretlerde Başkan Adayı Mehmet Ekinci’ye eşlik etti.

Mehmet Ekinci, yaptığı açıklamada, sivil toplum kuruluşlarının Eyyübiye'nin kalkınmasında önemli bir rol oynadığını vurguladı. Ekinci, seçilmesi halinde sivil toplum kuruluşlarıyla yakın bir iş birliği içerisinde çalışacağını ve Eyyübiye'yi birlikte kalkındıracaklarını söyledi.

Sivil toplum kuruluşları üyeleri de Ekinci'nin ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, Eyyübiye için hazırladığı projeleri ve vizyonu takdir ettiler.

Ekinci, ziyaretlerine önümüzdeki günlerde de devam edecek.

Urfa Pusula

22 Mar 2024 - 17:28 Şanliurfa/ Eyyübiye- Siyaset