Beyazgül’ün ofisinde hareketli anlar

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül’ün Emniyet Caddesindeki seçim irtibat bürosu her akşam dolup taşarken, Bini İz Aşiretine mensup kalabalık bir grup da Beyazgül’e desteklerini ifade etti.

Beyazgül’ün ofisinde hareketli anlar
Haber albümü için resme tıklayın

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Zeynel Abidin Beyazgül’e 31 Mart yerel seçimleri öncesi destekler giderek artıyor. Şanlıurfa’nın birçok önemli aile ve aşireti Beyazgül’ün seçim ofisine giderek desteklerini sunuyor.

Her gece tıklım tıklım dolan Başkan Beyazgül’ün seçim ofisinin önüne meşalelerle giden Bini İz Aşiretine mensup vatandaşlar “Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün her zaman yanındayız” mesajı verdi.

Kalabalık grup içeriye sığmayınca Beyazgül de Bini İz Aşiretine mensup vatandaşlarla seçim ofisi önünde kucaklaştı. Aşiret üyelerine teşekkür eden Beyazgül 31 Mart’ta sandıkları patlatacaklarını söyledi.

Beyazgül’ün ofisinde hareketli anlar

BEYAZGÜL: EL ELE GÖNÜL GÖNÜLE ŞANLIURFA’YI ŞAHLANDIRACAĞIZ

Beyazgül, “Asil ve gönül insanları Bini İz Aşireti, hepiniz hoş geldiniz sefa getirdiniz. Gönüller dolusu sevgiyle geldiniz. Gönüller dolusu sevgimizi sunuyoruz sizlere… Bugüne kadar beraber yürüdük, beraber ıslandık beraber ıslanmaya da devam edeceğiz. Bini İz Aşiretiyle el ele vererek Şanlıurfa’yı daha güzel hedeflere ulaştıracağız. Bugün buraya gelişiniz bizim için çok kıymetlidir. Asaletinizle geldiniz, sevginizle geldiniz, muhabbetinizle geldiniz, kardeşliğinizle geldiniz ve dostluğunuzla geldiniz yüreğimizi fethettiniz” diye konuştu.

‘HER ZAMAN BEYAZGÜL’ÜN YANINDAYIZ’

Bini İz Aşireti ise her zaman iktidar ve istikrarın yanında yer aldıklarını, Zeynel Abidin Beyazgül’ü desteklediklerini belirterek “Bazılarının umutla beklediği tren istasyonundan vapur geçmez” diyerek Başkan Beyazgül’ün Şanlıurfa’nın geleceği olduğunu ifade etti. Aşiret üyeleri Beyazgül için sık sık “Dik dur eğilme Bini İz seninle” sloganları atarken 31 Mart’ta aşiret üyeleri olarak Zeynel Başkan’ın yanındayız sözlerini iletti.

Urfa Pusula

22 Mar 2024 - 20:59 Şanliurfa- Belediyeler