Maaşlarda iyileştirme olacak! Gülpınar: Bankamatik memurlar hariç işten çıkarma olmayacak!

Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Kasım Gülpınar, göreve geldiklerinde liyakatli personelle çalışmaya devam edeceklerini ve maaşlarda iyileştirmeler yapacaklarını kaydetti.

Maaşlarda iyileştirme olacak! Gülpınar: Bankamatik memurlar hariç işten çıkarma olmayacak!
Video için play'e tıklayın

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlere sayılı günler kala kentteki televizyonların ortak canlı yayınına katılan Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Kasım Gülpınar, tecrübeli sunucu Ömer Yılan’a belediye personellerinin attığı bir mesaj sonrası önemli açıklamalarda bulundu.

Gülpınar, “Belediye personellerinde bir değişim söz konusu değil. İşini düzgünce ve layıkıyla yapan, vatandaşın memnun olduğu personeller mevcut. Bu personeller ile birlikte yol yürüyeceğiz. Birçok kalifiyeli belediye personeli var kızakta olan veya mobbing uygulanan bunlar ile ilgili çalışmalar yapacağız. Biz onun adamı bunun adamı diyerek hiçbir personeli ayrıştırmayacağız. İşini hakkıyla yapan kimin tanıdığı oluyorsa olsun. Yeter ki Şanlıurfa’ya belediye olarak katkı sunacak çalışmalar yapsın” dedi.

‘KEYFİ UYGULAMALARI ORTADAN KALDIRACAĞIZ’

Göreve geldiklerinde personelin maaşlarında da iyileştirmeler yapacaklarını vurgulayan Gülpınar, “Ayrıca maaş konusunda eşitsizlikler dengesizlikler var. Bu maaş konusu ile ilgili iyileştirmeler yaparak adaletsizliği ortadan kaldıracağız. İşe gelmeyen bankamatik memurlarından tasarruf ettiğimizde gerçek anlamda çalışan personele ödenen maaşta iyileştirmeler olacak. Keyfi uygulamaları tamamıyla ortadan kaldıracağız” ifadelerini kullandı.

Urfa Pusula  

19 Mar 2024 - 21:18 Şanliurfa- Siyaset