Emin Yetim’den sert sözler: Şanlıurfa kirli oyunlarınızdan bıktı!

İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Emin Yetim, yaklaşan yerel seçimler öncesi önemli açıklamalarına devam ediyor.

İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Emin Yetim, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlere sayılı günler kala sosyal medya hesabından çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Siyasi tansiyonunun yükseldiği Şanlıurfa’da evi, yatırımı ve hiçibr katkısı bulunmayanların seçimde boy gösterdiğini kaydeden Yetim, vatandaşların artık bu oyunlara kanmadığını ifade etti.

Şanlıurfa’nın kendi kaderini kendisinin belirleyeceğini vurgulayan Yetim, yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: “Şanlıurfa’ya hiçbir katkısı olmayanlar, kimliklerinde Şanlıurfa yazması dışında bu kadim şehirle hiçbir bağı olmayanlar, Şanlıurfa’ya bir çöp yatırımları olmayanlar, Şanlıurfa’da evleri, oyları dahi olmayanlar yine seçimlerde boy göstermeye başlamışlar. Şanlıurfalı hemşehrilerim artık bu oyunlarınıza kanmıyor. Şanlıurfa kendi kaderini, kendi belirleyecek. Şanlıurfa sizin siyasi emellerinize kurban edilmeyecek. Şanlıurfalı sizin algılarınızdan, kirli oyunlarınızdan bıktı. Çekin kirli ellerinizi bu şehrin üzerinden.”

Urfa Pusula

19 Mar 2024 - 19:50 Şanliurfa- Siyaset