Kuş’a kitlesel destekler artarak devam ediyor

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’a, kitlesel destekler artarak devam ediyor. Ramazan ayı olmasına rağmen gece gündüz halkın düzenlediği programlara katılan Kuş, yeni ve modern bir Eyyübiye inşa etmeye başladıklarını belirterek, desteklerinden dolayı Eyyübiyelilere teşekkür etti.

Kuş’a kitlesel destekler artarak devam ediyor
Haber albümü için resme tıklayın

AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğal ile birlikte Bahçivan Mahallesinde İbrahim Fidanoğlu öncülüğünde düzenlenen mahalle toplantısına katılan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, akşam da Süleymanşah Mahallesinde Bini Esed aşiretinin ileri gelenlerinden Mahmut Aslan ve Mahmut Kaynak’ın ev sahipliğinde düzenlenen ev toplantısına iştirak etti.

Her iki buluşmada da AK Parti ile ülkeye, Şanlıurfa’ya ve Eyyübiye’ye yapılan yatırımları hatırlatan Kuş, Eyyübiyelilerin sorunlarını yakından bildiklerini ve seçildikleri günden itibaren çözümü için çaba harcadıklarını ifade etti. Kuş, Bahçivan Mahallesinde şu anda yapım aşamasında olan tesislerin hizmete girmesiyle mahalle sakinlerinin rahat bir nefes alacağını söyledi.

Kuş’a kitlesel destekler artarak devam ediyor

Büyük çoğunluğu gecekondudan ibaret olan Eyyübiye’yi modern bir şehre dönüştürmek için çalışmalara başladıklarını anımsatan Kuş, ilçenin yüzde 60’ına doğal gaz ulaştırdıklarını, millet bahçesi, sera kent, fabrika binası gibi kalıcı yatırımlara imza attıklarını ve 250 bin nüfusu barındıracak yeni Eyyübiye’nin inşasına başladıklarını söyledi.

Yapılan çalışmaları tüm Eyyübiyelilerin gördüğünü ve bu nedenle AK Parti’yi ve şahsını desteklemeye devam ettiklerini dile getiren Kuş, yeni dönemde hayata geçirilecek projelerini de vatandaşlarla paylaşarak, destekleri için teşekkür etti.

Urfa Pusula

18 Mar 2024 - 21:30 Şanliurfa/ Eyyübiye- Belediyeler