Çiftçi: Karaköprü’de yeşil alan seferberliği başlatıyoruz

Karaköprü'de büyük bir yeşil alan seferberliği başlatacaklarının müjdesini veren Yeniden Refah Partisi Karaköprü Belediye Başkan Adayı Nihat Çiftçi, “Geçmiş dönemde Şanlıurfa’ya birçok yeşil alanlar kazandırdık, inşallah bu dönemde de Karaköprü’müzün birçok mahallesinde büyük vadiler, mesire alanları inşa edeceğiz” dedi.

Çiftçi: Karaköprü’de yeşil alan seferberliği başlatıyoruz
Haber albümü için resme tıklayın

10 Yıllık belediye başkanlığı süresince Şanlıurfa’ya önemli eserler bırakan Başkan Adayı Nihat Çiftçi, yeni dönemde Karaköprü’ye sosyal yaşantıdan, ekonomiye, gençlere, kadınlara, çiftçilere ve belediyecilik alanlarında birçok proje hazırladı.

Yeniden Refah Partisi’nin Ahlaklı Belediyecilik anlayışı ile topyekûn büyük bir kalkınma atağının başlayacağını kaydeden Çiftçi, Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde insan odaklı çalışmaların başında gelen ve Şanlıurfa’ya kazandırdığı GAP Vadisi 3. Etap’ı gezdi.

Çiftçi: Karaköprü’de yeşil alan seferberliği başlatıyoruz

Burada bir açıklamada bulunan Nihat Çiftçi, “Büyükşehir ve Karaköprü Belediye Başkanlığımız döneminde büyük yeşil alanların yapılmasına ve halkımızın hizmetine sunulmasına imza attık. Yeni dönemde Allah’ın izniyle Karaköprülü vatandaşlarımız onay verirse yine Karaköprü’müzün birçok mahallesine Seyrantepe, Batıkent, Doğukent ve Mehmetçik Mahallerinde büyük rekreasyon alanları ve yeşil alanlar inşa edeceğiz. Şanlıurfa’da mesire alanlarına çok ihtiyaç var ve mangal yakmak bir kültür meselesidir. İnsanların aileleriyle temiz havada bir gün geçirmeleri çok kıymetlidir. Bunun farkındayız ve biliyoruz. Allah’ın izniyle yapmış olduğumuz vadiler, mesire alanları ve yeşil alanlar bizimle devam edecek, hiç kimsenin bundan şüphesi olmasın” dedi.

Urfa Pusula

18 Mar 2024 - 18:10 Şanliurfa/ Karaköprü- Siyaset