Beyazgül çalışmalarına devam ediyor 

Büyükşehir Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül, temas ve ziyaretlerine devam ederken, seçmenden destek istedi.

Cumhur İttifakı Adayı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, 31 Mart yerel seçimleri öncesi çalışmalarını sürdürüyor. Temasları kapsamında Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesine giden Beyazgül, burada hasta yakınlarına geçmiş olsun dileklerini iletirken hastalara da acil şifalar diledi.

Hastane bahçesinde ve kantinde hastalarını bekleyen vatandaşlarla yakından ilgilenen Beyazgül vatandaşlara taleplerini sordu. Beyazgül’e teşekkür eden vatandaşlar her zaman iyi günde ve kötü günde yanlarında olduğunu hissettirdiği için şükranlarını iletti.

Beyazgül, yapılabilecek her türlü yardıma hazır olduğunu ifade ederek hastalara Allah’tan şifa dilerken hasta yakınlarına da geçmiş olsun dileklerini iletti.

ESNAF VE VATANDAŞLARDAN 'HER ZAMAN SİZİNLEYİZ' MESAJI

Ziyaretlerini Şanlıurfa’daki bir alışveriş merkezini ziyaret ederek sürdüren Beyazgül alışveriş merkezindeki esnaf ve vatandaşlarla buluştu. Esnaf ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanan Beyazgül, talep ve önerileri dinlerken 31 Mart yerel seçimleri için destek sözü aldı.

Alışveriş merkezi içerisinde aileleriyle birlikte gelen çocukları çeşitli oyuncaklarla sevindiren Beyazgül’e esnaf ve vatandaşlardan da destek sözü geldi. Beyazgül esnaf ve vatandaşlara teşekkür ederek yeni dönemde kente kazandırılacak projelerden de bahsetti.

Urfa Pusula 

18 Mar 2024 - 00:45 Şanliurfa- Belediyeler