Çiftçi: Karaköprü’yü örnek bir ilçe haline getireceğiz

Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa Karaköprü Belediye Başkan Adayı Nihat Çiftçi, Karaköprülü muhtarlar ile iftarda bir araya geldi.

Yeniden Refah Partisi’nin Ahlaklı Belediyecilik vizyonu ile kırsal mahallere yönelik projelerden, vizyon projelerine kadar çalışmalara değinen Başkan Adayı Nihat Çiftçi, "Benim kapım tüm vatandaşlara her zaman. Her kesimin görüşlerini alarak 7’den 70’e tüm hemşehrilerimize yönelik hizmet atağını başlatacağız” dedi.

Özel bir mekanda gerçekleştirilen İftar programına Karaköprü’ye bağlı kırsal ve merkez mahalle muhtarları katılırken, Yeniden Refah Partisi Karaköprü Belediye Meclis Üyesi adayları da eşlik etti.

Gerçekleşen iftar programında projelerini anlatan Başkan Adayı Nihat Çiftçi, “Şimdi yeni bir döneme giriyoruz. Karaköprü kararını vermiş, vatandaşlarımız hizmet istiyor. Allah’ın izni ile 2014’te bizlere verdiğiniz görevi en iyi şekilde yapmak için çıktığımız yolda birçok alanda projelerimizi başlattık. Bu projelerimizi tamamlayamadan Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine getirildik. Allah’ın izni ile bu dönem Yeniden Refah Partisi kadroları olarak hizmet üreteceğiz. Derdimiz bir koltuk derdi değil, sizlere hizmet etme derdidir. Buradaki muhtarlarımızın görüşlerine önem veriyoruz. Sadece seçim sürecinde değil, her süreçte bölgemizde ne yapılması gerekiyor sorusunu muhtarlarımızla istişare ederek yapacağız. Bundan emin olabilirsiniz ki hiçbir mahallemizi ayrıştırmadan ne gerekiyorsa o hizmeti yapacağız. Karaköprü merkez mahallerdeki gibi hiçbir fark olmadan tüm hizmetleri tamamlayacağız" dedi

"Kırsal mahallerdeki çiftçilerimizi unutmadık ve çiftçilerimize yönelik birçok projeyi hayata geçireceğiz” diyen Çiftçi, “Ziraat mühendislerimiz hep çiftçilerimizin yanında olacak. Hem tarlaları hem de bahçeler de gerekli olan tüm teknik desteği sizlere sağlayacaklar. Hem Fidan, gübre, yakıt ve bunun gibi birçok alanda sizin yanınızda olacağız. Bunu yapan iller çok ve bu uygulamayı da Şanlıurfa’da Karaköprü’ye biz getireceğiz. Karaköprü’müzü Şanlıurfa’ya örnek bir ilçe haline getireceğiz.

'KAPIM SİZLERE HER ZAMAN AÇIK'

Belediyeyi kendi belediyeniz olarak göreceksiniz, sizlere her zaman kapımız açık olacak. Artık dışlanmışlık, ayrımcılık olmayacak, herkes burada kabul görerek istediği işleme ulaşabilinecek. Bu bir demokratik yarış bu süreçte sizin desteğinizi bekliyorum. Kazanıp kazanmamıza halk karar verecek ama bizler her zaman halkımız ile bir arada olacağız. Katılım gösterdiğiniz için teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Urfa Pusula 

17 Mar 2024 - 15:55 - Siyaset