Mehmet Kuş çalışmalarını sahura kadar sürdürüyor

Eyyübiye’de, her mahalledeki seçim ofisleri ve çok amaçlı salonlar AK Parti’yi ve Cumhur İttifakını destekleyen vatandaşların akınına uğruyor.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, gecenin geç saatlerine kadar vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Hikmet Başak’ın da katıldığı mahalle toplantıları ve ev ziyaretlerinden biri de Hayati Harrani Mahallesinde Ahmet Kaymış’ın ev sahipliğinde Meacle Aşiretine mensup ailelerin katılımıyla gerçekleştirildi.

Burada aile büyükleriyle sohbet edip, seçimleri konuşan Kuş ve Başak, Eyyübiye’ye yapılan yatırımları, yeni dönemde yapılacak projeleri değerlendirerek istişarelerde bulundu. Aynı mahallede Hacı Abdullah Kaya’nın ev sahipliğinde mahalle sakinleriyle de bir toplantıya katılan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş ve Milletvekili Hikmet Başak, daha sonra meclis üyesi adayları Mustafa Özbay ve Ali Çiftçi’nin açtığı seçim irtibat ofisinde vatandaşlarla buluştu.

Sahur vaktine kadar devam eden vatandaşlarla buluşmalarına günün son noktasını Eyyübiye Seçim İrtibat Ofisinde koyan Kuş ve Başak, burada da AK Parti İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu’nun da katılımıyla Eyyübiyelilerle buluştu.

Urfa Pusula

15 Mar 2024 - 12:27 Şanliurfa/ Eyyübiye- Belediyeler