Baydilli Seyrantepe'de esnaf ve vatandaşlara projelerini anlattı

31 Mart seçimleri için sahada ayak basmadık yer bırakmayan Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Seyrantepe Mahallesindeki esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek yapılan hizmetler ile yeni dönemde yapılacak olan projeleri anlattı.

Baydilli Seyrantepe'de esnaf ve vatandaşlara projelerini anlattı
Haber albümü için resme tıklayın

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, 31 Mart’ta gerçekleştirilecek mahalli idareler seçimleri kapsamında vatandaş buluşmalarını sürdürüyor. Baydilli, vatandaşlara yaptığı hizmetleri ve yapılacak projeleri anlatıp desteklerini istemek için adeta sahadan ayrılmıyor.

Baydilli, ilçenin en hızlı büyüyen mahallelerinden olan Seyrantepe’de esnaf ve vatandaşlarla buluşarak mahallede bugüne kadar gerçekleştirilen hizmetleri ve yeni dönemde yapılacak olan projeleri anlattı. Baydilli, vatandaşların taleplerini de dinlerken Seyrantepe’nin yeni dönemde ciddi projelerle kalkınacağını vatandaşlara iletti.

Baydilli, Seyrantepe’nin birçok ilçeden daha fazla nüfusa sahip olan ve her geçen gün nüfusunu artıran önemli bir mahalle olduğuna değinerek burada gerçekleştirdikleri hizmetlerle mahallenin her anlamda ihtiyacını karşıladıklarını dile getirdi.

Baydilli Seyrantepe'de esnaf ve vatandaşlara projelerini anlattı

 

Baydilli, “Seyrantepe’de vatandaşlarımızla ve esnafımızla buluştuk, sohbet edip buraya kazandırdığımız hizmetleri anlattık. Seyrantepe’yi Maşuk’tan ayırıp mahalle statüsü kazandırdık ve sonrasında yaptığımız yeşil alanlar, kültür merkezi, kapalı spor salonu, çok amaçlı salon, meydan, semt pazarı, okuma salonu ve sentetik çim saha gibi hizmetlerle gelişimine katkı sağladık.

Yeni dönemde de vatandaşlarımıza sözünü verdiğimiz iki projeyi mahallemize kazandıracağız. Mahallemize kapalı yüzme havuzu ve modern bir kapalı semt pazarı kazandıracağız. Tüm bunları vatandaşlarımızla paylaşıp Seyrantepe’nin kalkınması için destek istedik. Hizmetlerimizi görüp destek ve dualarını esirgemeyen kıymetli vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Öte yandan Başkan Baydilli Seyrantepe’de okuma salonunda ders çalışan öğrencileri ziyaret ederek cep dershane eğitim aktivasyon kartları hediye etti.

Urfa Pusula

15 Mar 2024 - 10:58 Şanliurfa/ Karaköprü- Belediyeler