Beyazgül: Şanlıurfa’nın hizmetkârı olduk

Büyükşehir Belediye Başkanı ve Adayı Zeynel Abidin Beyazgül’ün, Emniyet Caddesi üzerindeki seçim irtibat bürosu vatandaşların akınına uğruyor. Her gün binlerce vatandaş Cumhur İttifakına ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e destek veriyor.

Beyazgül: Şanlıurfa’nın hizmetkârı olduk
Haber albümü için resme tıklayın

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün seçim irtibat ofisi her akşam binlerce vatandaşın akınına uğruyor.

Seçim irtibat bürosu her yaştan vatandaşın ilgisini çekerken, seçim bürosunu ziyaret edenler Beyazgül’e sevgi gösterilerinde bulunarak “Dik dur eğilme Şanlıurfa seninle” “Ne kırmızı gül ne kara gül sadece Beyazgül” “Şanlıurfa burada başkanının yanında” sloganlarıyla destek verdi.

Beyazgül: Şanlıurfa’nın hizmetkârı olduk

BEYAZGÜL: ŞANLIURFA’NIN HER KÖŞESİNDE BİR ESERİMİZ VAR

Seçim bürosunu dolduran vatandaşlara hitap eden Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül, “Şanlıurfa’ya yeni gelenler var. Onlar daha Şanlıurfa’yı tanımıyorlar bilmiyorlar. Bugüne kadar ne bir fakir fukara garibanın sofrasına oturmuşlar. Ne fırınından ekmek almışlar ne bir çayını içmişler. Desinler ki Şanlıurfa’da taş üstüne taş koyduk. Ama koymadılar. Şimdi dönüp Şanlıurfa’ya baktığımız zaman Şanlıurfa ışıl ışıl oldu. Şanlıurfa ışıklandırmalarıyla adeta bir gelin gibi süslendi. Kızılkoyun Nekropol Alanı ışıl ışıl oldu. Her yerde bir güzellik her yerde bir eserimiz var. Mazlumun yanında, anaların duasında, halkın kalbinde olarak Şanlıurfa’nın hizmetkârı olduk. Şehrin merkezinde, kalbinde bıçak gibi saplanan alanları kamulaştırdık ve masalımsı park ve bahçeler açtık. Açtığımız bu yerleri de halka, vatandaşımıza verdik. Onların hizmetine sunduk. Birine bir köşede bir kulübe vererek peşkeş çekmedik. Asfalt plentimizle asfaltı kendimiz yapıyoruz. Araç filomuza kazandırdığımız konkasörlerimzle bazalt taşını adeta dağları delerek biz üretiyoruz. Stabilize malzememizi kendimiz üretiyoruz. Çiçeğimizi kurmuş olduğumuz seralarda biz üretiyoruz. Gübreyi de yine kendimiz üretiyoruz. Tüm bu saydıklarımızda elde ettiğimiz tasarruf sayesinde de vatandaşlarımız için kurmuş olduğumuz Halk Ekmek Fabrikasında ürettiğimiz ekmeklerimizi 3,5 TL’den halkımıza sunuyoruz. Çocuklarımız için kurduğumuz dijital sinema salonu ise tamamen ücretsiz. Seçim ofisine şeref verdiğiniz için AK Davanın yanında durduğunuz için hepinize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Urfa Pusula

15 Mar 2024 - 08:57 Şanliurfa- Belediyeler