Eyyübiye’de Mehmet Kuş’a destek artıyor

AK Parti’den yeniden aday gösterilen Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’a, ilçedeki kitlesel destekler artarak devam ediyor.

31 Mart’ta yapılacak mahalli idareler seçimlerine sayılı günler kalırken, beş yıllık görev süresince yaptığı çalışmaları ve önümüzdeki beş yıllık projelerini ilçedeki halka kapı kapı dolaşarak anlatan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’a bir destek de Eyüpkent Mahallesinde yaşayan Badıllı ailelerinden geldi.

Badıllı’ya mensup ailelerin Eyüpkent Mahallesinde açtığı seçim ofisini ziyaret eden Kuş, burada Badıllı Ailesi temsilcileriyle görüşerek desteklerinden dolayı teşekkür etti.

AK Parti belediyeciliğinin artık tartışmasız bir model olduğunu, katılımcılık, kalkınma ve halkla birlikte yönetme anlayışının toplumda yerleştiğini aktaran Kuş, “Bizim yaptığımız hizmetleri ve yatırımları halkımız görüyor. Zaten bugüne kadar yaptığımız tüm çalışmaları halkımızla birlikte gerçekleştirdik. Ne yapılacaksa halkımızla birlikte karar verdik. Onlar emretti biz de başımız gözümüz üstüne diye yaptık. Eyyübiye’de yaşayan tüm vatandaşlarımız buna şahit oldular ki, bugün yeniden AK Parti’yi, Cumhur İttifakı’nı, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı ve bizleri destekliyorlar. Allah’ın izniyle bu birlik ve beraberlik sayesinde Eyyübiye kendi rekorunu kıracak ve gerçek belediyecilikle kalkınmaya devam edecektir diye konuştu.

Urfa Pusula

14 Mar 2024 - 12:54 Şanliurfa/ Eyyübiye- Belediyeler