Şanlıurfa’da AK Parti’ye katılım ve destek sürüyor!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı, AK Parti ve Cumhur İttifakı Adayı Zeynel Abidin Beyazgül; Seydi Eyyüpoğlu ve Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat ile birlikte Yeniden Refah Partisinden AK Parti'ye geçen Emirler Kanaat Önderi Seyyit Mehmet Ali Güneş ve Ailesinin rozetlerini taktı.

Şanlıurfa’da AK Parti’ye katılım ve destek sürüyor!
Haber albümü için resme tıklayın

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Parti’ye her seçimde büyük destekler vererek rekorlar kıran şehir Şanlıurfa’da Büyükşehir Belediye Başkanı ve Adayı Zeynel Abidin Beyazgül, vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

Beyazgül, Şanlıurfa’da siyasetin önemli simalarından olan Eski Milletvekili Seydi Eyyüpoğlu ve Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat ile birlikte Emirler Kanaat Önderi Seyyit Mehmet Ali Güneş ve Ailesi ile bir araya geldi.

Şanlıurfa’da AK Parti’ye katılım ve destek sürüyor!

Güneş ve ailesine, AK Parti’ye katılmaları nedeniyle rozetlerini takıldı.

Beyazgül’ün yeni dönemde Şanlıurfa için daha yapacak çok projesi olduğunun altı çizilen buluşmada AK Parti’ye ve AK Parti adaylarına tam destek sözü verildi. Beyazgül de Emirler Kanaat Önderi Seyyit Mehmet Ali Güneş ve Ailesine, Emirler halkına teşekkür ederek 31 Mart’ta Şanlıurfa’da zaferi göğüsleyeceklerini kaydetti.

Urfa Pusula

14 Mar 2024 - 11:49 Şanliurfa- Belediyeler