Beyazgül: Şanlıurfa 31 Mart’ta ‘İstikrar sürsün, Şanlıurfa büyüsün’ diyecektir”

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün Emniyet Caddesindeki seçim ofisi her akşam vatandaşlarla dolup, taşıyor. Her seçmeni kapıda karşılayan Beyazgül’e Şanlıurfa’nın aşiret ve ailelerinden destek yağıyor.

AK Parti ve Cumhur İttifakı Adayı Zeynel Abidin Beyazgül, gündüz sahadan bir an bile ayrılmazken gece ise vatandaşları seçim irtibat ofisinde ağırlıyor.

7’den 70’e herkesin takdirini kazanan Beyazgül, her kesimden aldığı dua ve desteklerle yerel seçime kısa bir süre kala merkezden kırsal mahallelere kadar her evin ve işyerinin kapısını çalıyor, her seçmenin elini sıkıyor. Şanlıurfalı vatandaşlar da gündüz ev ve işyerlerine gelen Beyazgül’ü seçim ofisinde yalnız bırakmıyor.

BEYAZGÜL: BİZ HEP HALKIMIZIN YANINDA OLDUK

Emniyet Caddesinde bulunan seçim irtibat ofisinde gecenin geç saatlerine kadar kendilerini yalnız bırakmayan ve seçim ofisini tıklım tıklım dolduran vatandaşlara teşekkür eden Beyazgül, desteklerini ileten vatandaşların mübarek Ramazan ayını tebrik etti.

Beyazgül, “Bugün burada bizleri bir an olsun yalnız bırakmayan, gerek sahada verdikleri desteklerle gerekse de seçim ofisimizi her akşam hıncahınç dolduran siz değerli hemşehrilerime sonsuz şükranlarımı sunuyorum. 31 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinin de başta ülkemiz ve şehrimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bizim belediye olarak bir eksiğimiz varsa sizlerle oturup istişare edip bu eksikleri tamamlıyoruz. Bugüne kadar vatandaştan kopuk bir anlayışla hareket etmedik. Hep halkımızın yanında olduk. Hamd olsun halkımız da şuan bizim yanımızda yer alıyor. Biz bu şehre sevdalıyız dedik ve kente devasa eser ve hizmetler kazandırdık. Laf değil hizmet ürettik. Biz biliyoruz ki Şanlıurfa halkı da söze değil esere oy verecektir. Şanlıurfa 31 Mart’ta ‘İstikrar sürsün Şanlıurfa büyüsün’ diyecektir. Şanlıurfa’da birçok eser ve hizmet kazandırdık. İlçelerimizde de bu anlayışı esas alarak her ilçemize kalıcı eserle kazandırdık. Kırsal yollarımızı yüzde yüze yakınını tamamladık. Vatandaşlarımız da halinden memnunlar şehre kazandırdığımız eserlerden, yaptığımız vatandaş odaklı hizmetlerden memnunlar. Peki, şimdi kim neyi değiştirmeye geliyor. Bu memlekette ne kötü de değiştirmeye geliyor. Şanlıurfa’da yüzlerce proje yaptık” sözlerine yer verdi.

Urfa Pusula

14 Mar 2024 - 08:59 Şanliurfa- Belediyeler