Nihat Çiftçi’den gençlere yönelik projeler!

Yeniden Refah Partisi Karaköprü Belediye Başkan Adayı Nihat çiftçi, gençlere yönelik projeleri hakkında açıklamalarda bulundu. Gençlere seslenen Çiftçi, Karaköprü’nün festival şehri olacağını söyledi.

Nihat Çiftçi’den gençlere yönelik projeler!
Haber albümü için resme tıklayın

Yerel seçimlere üç haftadan az bir süre kala Yeniden Refah Partisi Karaköprü Belediye Başkan Adayı Nihat Çiftçi, projelerini bir bir açıklamaya devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde kırsal mahallelere ve kadınlara yönelik projelerini açıklayan Nihat Çiftçi, bu defa gençlere seslenerek onlara projelerini açıkladı.

Nihat Çiftçi’den gençlere yönelik projeler!

‘KARAKÖPRÜ YAŞANABİLİR BİR ŞEHİR OLACAK’

Karaköprü’nün Şanlıurfa’nın parlayan yıldızı olmasıyla birlikte, çok katmanlı bir şehir olduğunu ifade eden Nihat Çiftçi, gençlere seslenerek şunları söyledi:

“Gençlere sözümüz var, gençler bu şehirde kültürle, sanatla ve müzikle tanışacaklar. İlçemizde tiyatro faaliyetleri, açık sinema faaliyetleri, yaz konserleri, gençler arasından futbol, sanat ve bilgi yarışmaları ile ilçemiz tam bir festival şehrine dönecek.

Genci şehrine bağlamak, yaşadığı Karaköprü’de mutlu kılmak, belediyecilik olarak hedeflerimiz arasındadır. Gençler mutlu olacak bu şehirde. Nihat ağabeylerine güvensinler, ben onların üzerindeki külü alacağım. İçlerindeki koru enerji olarak, kültür sanat olarak sağlayacağız ve onları bu şehirde mutlu kılacağız. Hiç merak etmesinler.”

Urfa Pusula

12 Mar 2024 - 20:42 Şanliurfa/ Karaköprü- Siyaset