Özlenen tablo! Siverek’te başkan adayları kucaklaştı!

AK Parti Siverek Belediye Başkan Adayı Ali Murat Bucak, Yeniden Refah Partisi Siverek Belediye Başkan Adayı Hasan İzol’a iadeyi ziyarette bulundu.

Özlenen tablo! Siverek’te başkan adayları kucaklaştı!
Haber albümü için resme tıklayın

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlere sayılı günler kala siyasi partilerin çalışmaları sürüyor.   Seçim sonuçlarının en çok merak edildiği ilçelerden biri olan Siverek’te iki başkan adayı buluştu.  AK Parti Siverek Belediye Başkan Adayı Ali Murat Bucak, Yeniden Refah Partisi Siverek Belediye Başkan Adayı Hasan İzol’a iadeyi ziyaret gerçekleştirdi.

Özlenen tablo! Siverek’te başkan adayları kucaklaştı!

BUCAK: SEN BEN YOK, BİZ VAR

İlçede yerel seçimleri bir demokrasi bayramı coşkusunda yaşanmasının tek temennileri olduğunu vurgulayan AK Parti Siverek Belediye Başkan Adayı Ali Murat Bucak, ziyarete ilişkin sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımda, “Yeniden Refah Partisi Siverek Belediye Başkan Adayı Sn. @hasan_izoll’a iadeyi ziyarette bulunduk. Konukseverliği için kendilerine teşekkür ediyorum. Yerel seçimlerin demokrasi bayramı coşkusunda yaşanması tek temennimiz. Şehrimiz için hayırlısını tek temennimiz. Unutmayın. Sen, ben yok. Biz var” ifadelerini kullandı.

 

Urfa Pusula

12 Mar 2024 - 16:16 Şanliurfa/ Siverek- Siyaset