Ekinci’den örnek davranış! Gençler iftarlık kumanyaları paylaştı!

Yeniden Refah Partisi Eyyübiye İlçe Gençlik Kolları üyeleri Ramazan ayının bereketini ilk iftarda vatandaş ile paylaştı.

Ekinci’den örnek davranış! Gençler iftarlık kumanyaları paylaştı!
Haber albümü için resme tıklayın

Yeniden Refah Partisi Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci’nin girişimleriyle Eyyübiye ilçesinde trafiğin yoğun bulunduğu bölgelerde gençlik kolları aracılığıyla iftarlık kumanyalar dağıtıldı.

Yeniden Refah Partisi Eyyübiye İlçe Gençlik Kolları Başkanı Vedat Uslu ve yönetimi Eyyübiye bölgesinde iftara yetişemeyen trafikte kalan vatandaşlara oruç açabilmeleri için iftariyelik paket dağıttı.

Ekinci’den örnek davranış! Gençler iftarlık kumanyaları paylaştı!

Saha çalışmaları ile dikkatleri üzerlerine çeken Yeniden Refah Partisi Eyyübiye İlçe Gençlik Kolları yönetimi Ramazan ayının ilk gününde Eyyübiye 'nin birçok farklı noktasında  iftara 15 dakika kala başlayıp iftardan 15 dakika sonraya kadar, arabalarıyla  trafikte kalmış, otobüs duraklarında kalmış ve iftar saatine yolda yakalanan vatandaşlara iftariyelik dağıtımı yaptı.

Paylaşmanın ve bir arada olmanın simgesi olan Ramazan ayında trafiğe takılanların yanısıra Yeniden Refah Partisi Eyyübiye İlçe Gençlik Kolları vardı. Sürücü ve yolculara kumanya dağıtan gençler ve

Yeniden Refah Partisi Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci vatandaşların hayır duasını aldı. 

Urfa Pusula

11 Mar 2024 - 20:24 Şanliurfa/ Eyyübiye- Yaşam