Canpolat’ın hedefi çıtayı yükseltmek

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, 31 Mart Mahalli İdareler seçim çalışmaları çerçevesinde seçim irtibat bürosunda vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Canpolat, “Bize düşen, size düşen Haliliye’deki AK Partimizin oy çitasını bir adım daha yükseğe taşımaktır ve taçlandırmaktır. Bundan hiç şüphem yok” dedi.

Canpolat’ın hedefi çıtayı yükseltmek
Canpolat’ın hedefi çıtayı yükseltmek
Haber albümü için resme tıklayın

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Seçim İrtibat Ofisinde AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Mustafa Bağmancı ile birlikte vatandaşlarla buluştu. Canpolat, irtibat ofisindeki vatandaşlarla tek tek görüşerek, talepleri birinci ağızdan aldı. Canpolat, irtibat ofisine gelen tüm vatandaşlara da ayrıca teşekkür etti.

Canpolat’ın hedefi çıtayı yükseltmek

Burada konuşan Canpolat, “Değerli aziz Haliliyeli hemşerilerim, yine bugün burada seçim büromuzu içeriyi ve dışarıyı sımsıkı doldurdunuz, ben sizlere çok teşekkür ediyorum. Burada çok kıymetli muhtarlarımız, kanaat önderlerimiz, reislerimiz ve aynı zamanda İstanbul Şanlıurfalılar Federasyonu Başkanı Adnan Şansal ve değerli yönetimi aramızda. Biz biriz beraberiz, birlik ve beraberlikten bereket doğar, hizmet doğar. Başta büyükşehir belediye başkanımız olmak üzere Haliliye ve tüm ilçeler vekillerimiz, teşkilatımız ve çok kıymetli Haliliye İlçe Başkanımız Mustafa Bağmancı da aramızda bunlarla beraber biz şimdiye kadar sizlere hizmet ettik. Sizlerin yolunda olduk. Allah’a hamd olsun, 138 kırsal 32 merkez 170 mahallenin hepsinde hükümetimizin, büyükşehrimizin ve Haliliye Belediyemizin hizmetlerine tek tek geliyorsunuz. Şimdiye kadar adım adım hızlı adımlarla gidiyorduk ama 31 Mart sonrasında inşallah koşar adımlarla yolumuza devam edeceğiz. Seçim büromuzu muhtarlarımız, kanaat önderlerimiz dolup dolup taşırıyor. Ben sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır.

Canpolat’ın hedefi çıtayı yükseltmek

İki gün önce burada miting şeklinde bir açılış gerçekleştirdik. Bize düşen, size düşen Haliliye’deki AK Partimizin oy çitasını bir adım daha yükseğe taşımaktır ve taçlandırmaktır. Bundan hiç şüphem yok. Sizlerin kapı kapı gezeceğinize eşinize, dostunuza, sesleneceğinize yanlışa düşenleri uyaracağınıza, doğruyu göstereceğinize hiç şüphem yok. Buna yönelik bu işler sizlere vebaldir. Hep birlikte AK Partimiz için mücadelemize Cumhurbaşkanımız için devam edelim. Cumhurbaşkanımız demişken, dünya lideri Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, cumartesi 13.00’de abide kavşağı toplanma merkezi miting alanında bizlerle beraber olacak. Sizlerden istirhamımız sizler zaten orada olacaksınız, eşiniz, dostunuz, yakınlarınız, çocuklarınızla beraber mutlaka orada yer almalıyız. AK Parti Urfa’nın kalesi olduğunu, Urfa’nın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olduğunu mutlaka ama mutlaka o meydanları sımsıkı doldurarak göstereceğiz. Allah’ın izniyle sizlere tekraren teşekkür ediyorum. Sözümüzü aldık, şu an biz komple teşkilat olarak sizlerle beraber cumartesi günün ki mitinge hazırlanıyoruz” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Canpolat, vatandaşlarla sohbet etti.

 Urfa Pusula

08 Mar 2024 - 12:56 Şanliurfa/ Haliliye- Belediyeler