Baydilli Mehmetçik'te vatandaşlarla buluştu

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ilçedeki vatandaşlarla bir araya gelerek 31 Mart seçimlerinde destek isterken, Mehmetçik Mahallesinde esnaf ve vatandaşları ziyaret edip hizmet ve projelerini anlatıp taleplerini dinliyor.

Baydilli Mehmetçik'te vatandaşlarla buluştu
Haber albümü için resme tıklayın

31 Mart mahalli idareler seçimi çalışmalarını sürdüren Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli seçim çalışmalarını sürdürürken, ilçedeki esnafı ziyaret ederek sorunlarını ve taleplerini dinliyor.

Mehmetçik Mahallesinde esnaf ve vatandaş ziyareti gerçekleştiren Baydilli, yolda karşılaştığı vatandaşlarla da sohbet ederken, ilçede gerçekleştirdiği hizmet ve projeleri anlattı. Baydilli vatandaşların talep ve önerilerini dinlerken, hizmetlerin istikrarlı bir şekilde sürmesi için 31 Mart seçimleri için destek istedi. Baydilli’ye AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sezai Canbek, belediye meclis üyesi adayları ve teşkilat üyeleri eşlik etti.

Gerek sabah gezilerinde gerekse esnaf ziyaretlerinde sahada olduklarını ifade eden Baydilli, esnafın ve vatandaşların taleplerinin nitelikli hizmetler gerçekleştirilmesi açısından önemli olduğunu kaydederek yeni dönemde de Karaköprü’yü hep birlikte kalkındıracaklarının altını çizdi.

Baydilli Mehmetçik'te vatandaşlarla buluştu

Baydilli, “Mehmetçik Mahallemiz en yeni kurulan ve gelişmeye açık bir mahalledir. Burada gerçekleştirdiğimiz hizmetlerle mahallemizi kalkındırmak için çaba gösteriyoruz. Bugün buradaki vatandaşlarımızla buluştuk, çalışmalarımızı değerlendirdik ve seçimlerde destek istedik.

İnşallah 31 Mart’ta vatandaşlarımızın ve esnafımızın vereceği destekle yeniden göreve geldikten sonra Mehmetçik Mahallemiz yeni hizmet ve projelerle kalkınmasını, gelişimini sürdürecektir. Değerli esnafımıza, vatandaşlarımıza gösterdikleri teveccüh ve verdikleri destek için gönülden teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Baydilli, Mehmetçik Mahallesi için yeni dönemde önemli projelerinin olduğunu ve yapılacak hizmetlerle buranın gözde bir yerleşke olacağını sözlerine ekledi.

Urfa Pusula

 

01 Mar 2024 - 22:20 Şanliurfa/ Karaköprü- Belediyeler