Ekinci: Seçimi güzel bir oy farkıyla kazanmak istiyoruz!

Viranşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Viranşehir Belediye Başkan Adayı Salih Ekinci, 31 Mart seçimlerini güzel bir oy farkıyla kazanmayı hedeflediklerini söyledi.

Ekinci: Seçimi güzel bir oy farkıyla kazanmak istiyoruz!
Haber albümü için resme tıklayın

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yeniden AK Parti’nin Viranşehir Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin seçim bürosu, yoğun ilgi görüyor.

Cumhur İttifakı ortağı MHP Viranşehir İlçe Başkanı Hasan Erdemli’de, Ceylanpınar Caddesi üzerinde bulunan seçim bürosunu ziyaret ederek, Başkan Ekinci’ye adaylığının hayırlı olmasını diledi.

Her zaman Başkan Ekinci’nin yanında yer alacaklarını vurgulayan Başkan Erdemli ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Başkan Adayı Ekinci’ye seçim çalışmalarında başarılar dileyerek, 31 Mart seçimlerinde bir kez daha zaferle ayrılacaklarının mesajını verdi.

Ekinci: Seçimi güzel bir oy farkıyla kazanmak istiyoruz!

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci de, MHP İlçe Başkanı Hasan Erdemli ve yönetim kurulu üyelerinin yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bugün bizi ziyarete geldiğiniz için hepinize çok teşekkür ediyorum. Bugünkü desteğiniz bizim için çok önemli. İnşallah seçimde de Cumhur ittifakı olarak AK Parti ve MHP el ele vererek yine galip olan taraf olacağız. Hedefimiz Belediyemizi güzel bir oy farkıyla kazanmak ve Viranşehir’imize güzel hizmetlerin devamını, yaptığımız altyapıların bitimi ve Viranşehir’in marka değere ulaşmasını sağlayacağız” dedi.

Yoğun ilginin görüldüğü seçim bürosuna destek katılımları devam ediyor.

Urfa Pusula

 

13 Şub 2024 - 16:17 Şanliurfa/ Viranşehir- Siyaset