Haliliye’deki parklarda güvenlik artırılıyor

Haliliye Belediyesi tarafından hayata geçirilen Güvenli Parklar Projesi ile aydınlatma sistemleri ile düzenlenen parklar, ailelerin gönül rahatlığıyla zaman geçirebilecekleri ortamlara dönüştürülüyor.

Haliliye’deki parklarda güvenlik artırılıyor
Haber albümü için resme tıklayın

Haliliye Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü, “Yeşilin ve Doğanın Kalbi Haliliye” sloganıyla çalışmalarını devam ettiriyor.

Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatıyla ilçeye kazandırılan yeni parklar ile yeşil alan miktarını arttıran ve peyzaj düzenlemeleri ile parklara estetik görüntü kazandıran Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü, aydınlatma sistemi ile parkları güvenli ortamlara dönüştürüyor.

Haliliye’deki parklarda güvenlik artırılıyor

Güvenli Parklar Projesi ile alt yapı çalışmaları tamamlanan ve aydınlatma sistemi ile ışıl ışıl olan parklar ile ailelere, çocuklarıyla gönül rahatlığıyla vakit geçirebilecekleri yeni yaşam alanları sunuluyor. Proje kapsamında kamera sistemi de takılan parklar ile huzur ve güven ortamı oluşturuluyor. 

Öte yandan, Haliliye Belediyesi tarafından Güvenli Parklar Projesi kapsamında 116 parkta güvenlik kamera sistemleri ve aydınlatma sistemleri uygulandığı belirtildi.

Urfa Pusula

13 Şub 2024 - 11:53 Şanliurfa/ Haliliye- Belediyeler