Ekinci seçim çalışmalarına hızlı başladı!

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, yeniden aday gösterilmesinin ardından seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Ekinci seçim çalışmalarına hızlı başladı!
Haber albümü için resme tıklayın

‘Gerçek Belediyecilik’ sloganı seçim çalışmaları kapsamında hafta içerisinde ilçe merkezde esnaf, vatandaş ve hane ziyaretleri gerçekleştiren Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, hafta sonunda da boş geçirmedi.

Hafta sonunu Kırsal mahalleleri ziyaret ederek geçiren Ekinci, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde vatandaşlardan destek ve dua istedi.

Gürpınar ve Yıldız Kırsal mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelen Ekinci, Belediyenin yaptığı ve yapacağı projeleri anlattı, 31 Mart’ta yapılacak mahalli seçimlerde destek ve dua talebinde bulundu.

Mahalle sakinlerinin sorun ve taleplerini de dinleyen Ekinci, sorunların ivedilikle çözülmesi için ilgili birim yetkililerine talimat verdi.

Ekinci seçim çalışmalarına hızlı başladı!

Ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren mahalle sakinleri, Ekinci’ye destek sözü verip, seçim çalışmalarında başarılar diledi.

Seçim çalışmalarında dur durak bilmeyen Ekinci, akşam da seçim bürosuna geçerek gelen vatandaşları karşıladı. Seçim bürosuna gelen vatandaşlar, Ekinci’ye destek sözü verdi.

Vatandaşlarla sohbet eden Ekinci, destekleri için katılımcılara teşekkür ederek;  “Allah hepinizden razı olsun. Sizlerin desteği ile inşallah 31 Mart’taki seçimlerden zaferle ayrılıp, Viranşehir’i AK ve Gerçek Belediyecilikle’ tekrar tanıştıracağız. Yüce Rabbim, birlik ve beraberliğimizi daim etsin. Sağ olun, var olun” dedi.

Urfa Pusula

 

12 Şub 2024 - 15:03 Şanliurfa/ Viranşehir- Belediyeler