Mahalle muhtarından Canpolat’a teşekkür

Haliliye Belediyesinin İmam Bakır Mahallesinde yürüttüğü kilitli beton parke döşeme çalışmalarıyla yeni yollar hizmete sunuluyor. Muhtar İmam Deniz, çalışmalar için Canpolat’a teşekkür etti.

Mahalle muhtarından Canpolat’a teşekkür
Haber albümü için resme tıklayın

Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, merkez ve kırsal mahallelerde yürütülen üstyapı çalışmalarını devam ettiriyor.

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatıyla ilçe genelinde asfalt, yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarını devam ettiren Fen İşleri Müdürlüğü, kilitli beton parke döşeme çalışmalarıyla sokakları güzelleştiriyor. Bu kapsamda çalışmalarını İmam Bakır Mahallesinde sürdüren ekipler, deforme olan yolları kilitli beton parke döşeme çalışmalarıyla yeniliyor. Ekiplerin özverili çalışmasıyla kilitli beton parke döşeme çalışmalarıyla tamamlanan ve hizmete sunulan yeni yollar mahalle sakinlerinden de tam not alıyor.

Mahalle muhtarından Canpolat’a teşekkür

İmam Bakır Mahalle Muhtarı İmam Deniz ise mahalle sakinleri adına Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’a ve ekiplere teşekkür ederek, memnuniyeti şu ifadelerle dile getirdi: “Fen İşlerine ve Mehmet Canpolat Başkanıma teşekkür ederim. Şimdiye kadar 5 yıldır Mehmet Canpolat ile çalıştık. Biz ondan memnunuz, Allah ondan memnun olsun. Mahallem adına teşekkür ederim. Sağ olun, var olun.”

Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada; merkez ve kırsal mahallelerdeki yol çalışmalarının periyodik olarak devam ettiği belirtildi.

Urfa Pusula

12 Şub 2024 - 12:44 Şanliurfa/ Haliliye- Belediyeler