Harranlılardan Özyavuz'a destek!

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz'a destek ve katılımlar büyüyor.

Harranlılardan Özyavuz'a destek!
Haber albümü için resme tıklayın

31 Mart yerel seçimler öncesi çalışmalarını sürdüren Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, her gün Cumhur Odası seçim bürosunda büyük bir kalabalığa ev sahipliği yapıyor.

Harranlılardan Özyavuz'a destek!

İlçe merkezi ve kırsal mahallelerden gelen vatandaşların istek, talep ve önerilerini dinleyen Özyavuz, üretken belediyecilik, bütüncül yaklaşım ve birlikte yönetim anlayışının güzel örneğini Harran'da yaşatmaya devam ediyor. Vatandaşlarla birebir ilgilenerek, sorunlarına anında çözüm üretmeye çalışan Özyavuz, hemşerileriyle saatlerce vakit geçiriyor.

Harranlılardan Özyavuz'a destek!

Özyavuz'a destek ve katılımların devam ettiği görülürken, Büyük Birlik Partisi Harran İlçe Başkanı İbrahim Bürke 31 Mart yerel seçimler öncesinde partisinden istifa ederek, Milliyetçi Hareket Partisi saflarına katılarak, Başkan Özyavuz'a destek olacağını söyledi.

Destek ve katılımlarından ötürü İbrahim Bürke'ye teşekkür eden, Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, nice zaferleri hep birlikte yaşayacağız inşallah diyerek, İbrahim Bürke'ye rozetini takarak, yuvana hoş geldin" dedi. 

Urfa Pusula 

11 Şub 2024 - 19:24 - Belediyeler