Yıldırım’dan Karaköprü için Çiftçi’ye destek: İnsanın geçmişi peşinden gelir!

Kentsel Dönüşüm Uzmanı ve İnşaat Mühendisi Zeki Yıldırım, yerel seçimler yaklaşırken, Yeniden Refah Partisi Karaköprü Belediye Başkan Adayı Nihat Çiftçi’ye destek verdi.

Türkiye, 31 Mart’ta yerel seçimler için sandık başına gidiyor. Partilerin ve adayların seçim çalışmaları sürerken, sivil inisiyatif ve iş dünyasından da adaylara destek mesajları geliyor.

Yeniden Refah Partisi Karaköprü Belediye Başkan Adaylığı için ismi açıklanan Nihat Çiftçi saha çalışmalarını sürdürürken kendisine bir destek Şanlıurfalı İş İnsanı, Kentsel Dönüşüm Uzmanı ve İnşaat Mühendisi Zeki Yıldırım’dan bir destek geldi.

Nihat Çiftçi’nin Karaköprü Belediye Başkanlığı yaptığı dönemde ilçeye kazandırdığı eserleri hatırlatan Yıldırım, insanın geçmişinin peşinden geldiğini vurguladı.

Karaköprü’deki seçmenin tercihini geçmişteki eserleri göz önünde bulundurarak Çiftçi’den yana kullanacağını öne süren Yıldırım,

“Her kentin bir hafızası vardır. Bu hafıza temel ihtiyaçlar gözetilerek maksimum fayda sağlayacak ve aynı zamanda kent estetiğini de arttıracak eserler meydana getirmekle oluşur. Böylece yaşanabilir ve yaşayan kentler yaratılmış olur. İşte Karaköprü’yü yaşanabilir ve yaşayan kent haline getiren, Şanlıurfa merkezdeki diğer bölgelerden ve kırsaldan Karaköprü’ye nüfus akışının olmasına sebep olan şey Sn. Nihat Çiftçi’nin gerek başkanlığı döneminde yaptırdığı projeler ve gerekse başkanlığı döneminde projelendirdiği ve kendisinden sonra hayata geçirilen projelerdir.

İnsanın geçmişi peşinden gelir! Nihat beyin geçmişteki başkanlığı sürecinde Karaköprü’ye kazandırdığı değerler bu seçim sürecinde peşinden gelecek ve yolunu aydınlatacaktır. Karaköprülü seçmen tüm bunları göz önünde bulundurarak tercihini Nihat beyden yana kullanacaktır” ifadelerini kullandı.

Urfa Pusula

10 Şub 2024 - 09:47 Şanliurfa/ Karaköprü- Siyaset