Beyazgül Evren Sanayi esnafı ile bir araya geldi!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, TBMM Başkanvekili ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Bekir Bozdağ ile birlikte Şanlıurfa Evren Sanayi Esnafıyla bir araya geldi. Esnaflarla birlikte kahvaltı yapan Bozdağ ve Beyazgül esnaf duasına da eşlik etti.

Beyazgül Evren Sanayi esnafı ile bir araya geldi!
Beyazgül Evren Sanayi esnafı ile bir araya geldi!
+1
Haber albümü için resme tıklayın

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, TBMM Başkanvekili ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Bekir Bozdağ ve AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu ile birlikte Zirai Aletler ve Motorlu Vasıtalar Tamircileri Sanat Ve Esnaf Odası Başkanı Halil Polat, yönetim kurulu ve üyeleri bir araya geldi.

Bozdağ ve Beyazgül ziyaretin ardından esnafla kahvaltı programına katıldı. Yapılan esnaf duasına da eşlik eden Beyazgül ve Milletvekili Bozdağ, Esnaflara hayırlı işler bol kazançlar dileklerini iletti.

Beyazgül Evren Sanayi esnafı ile bir araya geldi!

BEYAZGÜL: HER ZAMAN ESNAFIMIZIN YANINDA OLDUK

 Esnaflarla yakından ilgilenen Beyazgül ve Bozdağ esnaflardan gelen talep ve önerileri de dinledi. Esnafların henüz yapılaşmadan önce belirlenen alanların yollarının ve altyapılarının yapıldığını aktaran Başkan Beyazgül, esnaflarımızın her zaman yanında olduk olmaya devam edeceğiz. Esnaflarımız neyi istediklerini çok iyi biliyorlar. Bu anlamda esnaflarımızla birlikte uyum içerisinde çalışmaya devam ediyoruz.” Dedi.

Beyazgül Evren Sanayi esnafı ile bir araya geldi!

BOZDAĞ: CUMHURBAŞKANIMIZ VE TÜM ADAYLARIMIZ SİZE EMANETTİR

 TBMM Başkanvekili Bekir Bozdağ, Şanlıurfa’da yaşatılan Ahilik kültürünün son derece önemli bir kültür olduğuna dikkati çekerek “Her sabah besmele ve bereket duasıyla işinize başlıyor olmanız tüm dünyaya örnek olacak bir gelenektir. Bu geleneği bunca yıldır ayakta tuttunuz. Bu geleneği yaşatmaya devam ettiğiniz için de hepinize teşekkür ediyorum. Bu gelenek Türkiye’ye Şanlıurfa’nın gösterdiği pek çok örnekten bu örnekle de yol gösterici olduğunu ifade etmek istiyorum. Esnaf bizim canımız ciğerimizdir. Esnafımız bu memleketin birliğimizin, dirliğimizin çimentosudur. Allah’ın izniyle bundan sonraki süreçte de esnafımızın güçlenmesi için ne lazımsa onu yapmaya özet göstereceğiz. Duanızı bizden esirgemeyiniz. Cumhurbaşkanımız size emanettir. Zeynel Başkanımız size emanettir. Bütün Başkanlarımız size emanettir.” Diye konuştu.

Beyazgül Evren Sanayi esnafı ile bir araya geldi!

Esnaflar da Beyazgül’ün Şanlıurfa’ya hizmet etmek için her kapıyı zorladığını belirterek her zaman Beyazgül’ün yanında olduklarını ifade ettiler.

Urfa Pusula 

09 Şub 2024 - 23:46 - Belediyeler