Haliliye’de deforme olan yollara müdahale

Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Yavuz Selim Mahallesinde üstyapı çalışmaları kapsamında deforme olmuş yolları kilitli beton parke döşemesiyle yenileyerek mahalle sakinlerinin hizmetine sunuyor.

Haliliye’de deforme olan yollara müdahale
Haber albümü için resme tıklayın

Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, merkez ve kırsal mahallelerde yürütülen üstyapı çalışmalarını devam ettiriyor.

Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatıyla ilçe genelinde asfalt, kilitli beton parke döşeme, yol yapım çalışmalarını sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü, uzun yıllar kullanım ile deforme olan yollarda bakım ve onarım çalışması yapıyor.

Haliliye’de deforme olan yollara müdahale

Merkez ve kırsal mahallelerde yapılan incelemelerin ardından ömrünü tamamlamış yollar için harekete geçen Fen İşleri ekipleri, kilitli beton parke döşeme çalışmalarıyla yenilediği yolları hizmete sunuyor. Bu kapsamda; periyodik olarak devam eden bakım ve onarım çalışmalarına Yavuz Selim Mahallesinde sürdüren ekipler, mahalle sakinlerine ulaşımın daha konforlu olduğu yeni yolları sunuyor. Kısa süre içerisinde Yavuz Selim Mahallesinde tamamlanması hedeflenen onarım çalışmaları, vatandaşların da takdirini topluyor.

Fen İşleri Müdürlüğünün yol çalışmalarının merkez mahallelerde periyodik olarak devam ettiği belirtildi.

Urfa Pusula

09 Şub 2024 - 12:02 Şanliurfa/ Haliliye- Belediyeler