İndirim geldi! Beyazgül: Şanlıurfa en ucuz su kullanan büyükşehirler arasında!

Şanlıurfa’da su fiyatında yüzde 20 indirimle ilgili bir açıklama yapan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Beyazgül, Şanlıurfa’nın en ucuz su kullanan büyükşehirler arasında olduğunu kaydetti.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Su ve Kanalizasyon Genel Müdürlüğü ( ŞUSKİ) Genel Kurulu bugün yaptığı olağanüstü toplantı kararıyla kentteki su tarifelerinde yüzde 20 indirim yapılması yönünde karar aldı.

İndirim sonrası sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Şanlıurfa’nın 30 büyükşehir içerisinde en ucuz suyu kullanan kentler arasında yer aldığını vurguladı.

Kararın kent için hayırlı olmasını dileyen Beyazgül, “Türkiye Yüzyılı'nın parlayan şehri Şanlıurfa için atılacak hizmet adımlarında her zaman hemşehrilerimizin yanında olacağız, her şeyi birlikte başaracağız demiştik.

Açılışlar, hizmetler ve tüm gayretimizle gösterdiğimiz örnek belediyecilik yatırımlarıyla gelişen şehrimize bir müjde daha vermek istiyorum. Büyükşehir Belediye Meclisimizde alınan kararla Şanlıurfa’mızda içme suyu fiyatlarında %20 indirim sağlıyoruz.

Kaliteli, kesintisiz ve memba su değerlerinde içme suyu temin ettiğimiz Şanlıurfa; bu indirimle 30 Büyükşehir Belediyesi içerisinde en ucuz su kullanan şehirlerarasında yer almakta. Hayırlı olsun”

Urfa Pusula

30 Oca 2024 - 18:32 Şanliurfa- Yaşam