Nevali Hotel, marka zincir otel olma yolunda ilk adımı attı!

Nevali Hotel Group Danışmanı Ercan Saygı, marka bir otel zinciri olmak için çalıştıklarını kaydetti.

Şanlıurfa’daki basın mensuplarıyla bir araya gelen Nevali Hotel Group Danışmanı Ercan Saygı, marka bir otel zinciri olma yolunda hedef koyduklarını kaydetti.

İLK ÇALIŞMALARIMIZI BAŞLATACAĞIZ’

Şanlıurfa’nın turizmde önemli bir potansiyelinin olduğunu vurgulayan Saygı, “Nevali Hotel olarak bir marka değeri yaratmak, yönetim kuruluyla paylaştığımız konulardan bir tanesi. Nevali Otel'de ilk çalışmalarımızı başlatacağız. Bu çalışmanın akabinde, ülkenin değişik şehirlerinde oteller açmayı planlıyoruz” ifadelerini kullandı.

‘İSTİHDAM KATKISININ DA OLACAĞINA İNANIYORUM’

Basın ve akademik camiayla bundan sonra daha yakın ilişkiler içerisinde olacaklarının altını çizen Saygı, “Buradaki akademik çalışmalarda Harran Üniversitesi'nin ve siz değerli basın mensubu arkadaşlarımın yönlendirmeleriyle başarılı bir şekilde yapacağımızı düşünüyorum. Bölgenin insanına bir istihdam katkısının da olacağına inanıyorum.

Aynı zamanda eğitmenlik de yapacağımız için, yeni yeni sektöre atılacaklara da katkı sağlayacağımızı düşünüyorum. Bugün tanışma yemeği olarak ilk sizlerle tanıştım. Bölgenin sesi olduğunuzu bilen bir insanım. Benim için sizler ayrı bir değeri taşıyorsunuz” diye konuştu.

Urfa Pusula

27 Oca 2024 - 15:32 Şanliurfa- Turizm