Özyavuz, hane ziyaretlerini sürdürüyor

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, hafta sonu dahil olmak üzere kırsaldaki mahalleleri ziyaret ederek, vatandaşların istek ve taleplerini dinliyor.

Harran Belediyesinden gelen açıklamaya göre, Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, vatandaşlarla iç içe olmayı sürdürüyor. Temaslarında esnaf ve vatandaşlarla da bir araya gelmeye özen gösteren Özyavuz, hane ziyaretlerini de ihmal etmiyor.

Özyavuz, vatandaşların hanelerine ziyarette bulunup talep ve önerileri birinci ağızdan dinleyerek çözüm gerektiren konularla bizzat ilgileniyor.

Mahalle ziyaretleri kapsamında vatandaşlarla bir araya gelerek, mahalle sakinlerinin öneri ve taleplerini dinleyen Özyavuz; mahalle ziyaretlerinin sürdüreceğini, her zaman Harran'ı bir adım daha ileri taşımak için çalışmalara devam edeceklerini söyledi. Özyavuz, “Kıymetli hemşerilerimizle bir gün değil, her gün bir aradayız” ifadelerini kullandı.

Mahalle sakinleri, hane ziyaretleri ve çalışmalarından dolayı ziyadesiyle memnun olduklarını belirterek, Özyavuz’a teşekkür etti.

Urfa Pusula

24 Oca 2024 - 15:37 - Belediyeler