Harran'da 4 mahalleyi birbirine bağlayan yolda asfalt çalışması!

Harran Belediyesinin üretken belediyecilik, bütüncül yaklaşım ve birlikte yönetim anlayışıyla kırsal mahalleler de sürdürdüğü mahalle içi ve grup bağlantı yollarında asfalt yapım çalışmaları devam ediyor.

Harran'da 4 mahalleyi birbirine bağlayan yolda asfalt çalışması!
Harran'da 4 mahalleyi birbirine bağlayan yolda asfalt çalışması!
Haber albümü için resme tıklayın

Harran Belediyesinin öz kaynaklarıyla bir çok noktada sürdürdüğü çalışmaların yeni durağı Tahılalan, Temelci, Kayan ve Diriliş mahalleleri oldu.

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, 4 mahalleyi birbirine bağlayan grup bağlantı yolunda yapımı devam eden, asfalt serim çalışmalarını yerinde inceledi.

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz; "Harran belediyesi olarak mahalle içi asfalt serim çalışmalarımız kapsamında hizmetimize devam ediyoruz. Bugün Diriliş Mahallemizin asfalt serim işlerini gerçekleştirdik. Mahalle içi ve mahalleler arası bağlantı yollarımızın tamamını, gece gündüz demeden bağlamaya çalışıyoruz. Bugün de Diriliş mahallemizin, mahalle içi asfalt serim işlemlerini tamamladık. Buna ilaveten Harran’ımızın Tahılalan mahallesine bağlı, Temelciler ve Kayan küme evlerinin mahalle içi asfalt serim işlerini tamamladık. Hem Temelci ve Kayan küme evlerde yaşayan vatandaşlarımızın hem de Diriliş mahallemiz için yapılan yolların mahalle sakinlerine hayırlı olmasını diliyor, saygılar sunuyorum." İfadelerini kullandı.

Urfa Pusula 

02 Oca 2024 - 18:47 - Belediyeler