Harran’da engelli vatandaşın talebi yanıtsız kalmadı!

Engelli ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara tekerlekli sandalye yardımını sürdüren Harran Belediyesi, bir vatandaşın daha talebini yerine getirdi.

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, engelli vatandaşlara desteklerini devam ettiriyor. Özyavuz, Kuruyer Mahallesine bağlı Akgül Mezrasında ikamet eden Şerif Batmaç'ın akülü tekerlekli sandalye talebine sessiz kalmadı. Harekete geçen belediye ekipleri, akülü tekerlekli sandalyeyi Batmaç’a teslim etti.

Akülü tekerlekli sandalyesine kavuşan engelli vatandaş Şerif Batmaç ve ailesi Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz'a teşekkür etti.

‘SEVGİ BÜTÜN ENGELLERİ AŞAR’

Engelli vatandaşlara daha engelsiz bir yaşam sunmak için hassasiyetle çalıştıklarını ifade eden Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, “Engelli vatandaşlarımızın sosyal hayata daha çok dahil olmaları için elbette yapılanlar yeterli değil. Bu anlamda elimizden gelenin fazlasını yapmak zorunda olduğumuzun farkındayız ve bu yönde daha çok proje üretmek için çalışıyoruz. Sevgi bütün engelleri aşar. Akülü sandalyenin Şerif Batmaç amcamıza hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Urfa Pusula

01 Oca 2024 - 15:32 - Belediyeler